Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Telebimy – królowie reklam w polskich miastach

  • Posted on: 11 November 2021
  • By: addmean
Telebim na stałe zagościł w polskich miastach i miasteczkach. Z północy na południe, od Gdyni, przez Warszawę do Krakowa, od morza to Tatr, w wojewódzkich miejscowościach, w niewielkich miasteczkach, a nawet na wsiach – tu wszędzie stoją już telebimy. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się co powoduje tak ogromną ich popularnośc? W tym artykule postaramy się znaleźć odpowiedź na to pytanie.


telebim
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Rozpocznijmy od jednej ważnej kwestii – telebim dostępny jest teraz praktycznie dla każdego zainteresowanego. Chodzi tu zarówno o to, iż cena jego kupna jest niewielka (ekrany LED nie są już drogie), ale także o to, iż wynajmowanie reklam na telebimach z roku na rok jest coraz bardziej popularne – telebimów jest więcej ,a co za tym idzie, cena maleje, np odwiedź witrynę. Reklama w tego typu formie przestała zatem być w obecnych czasach zarezerwowana jedynie dla najbogatszych przedsiębiorstw, tych które mają duży kapitał na reklamę. Jeszcze kilka lat temu na ogromnych telebimach reklamowały się największe, znane podmioty – te które ludzie i tak znali.

Kiedy jednakże telebim pojawił się w mniejszych miejscowościach, zdobył popularność pośród lokalnych firm. Obecnie możemy stwierdzić z całą pewnością – to właśnie małe spółki, niewielkie przedsiębiorstwa, marki rodzinne i tak dalej są głównymi reklamodawcami na telebimach. Właściciele posesji, działek chętnie godzą się na umieszczanie tam telebimów. Ich to nic nie kosztuje (cały proces obsługuje firma która ma telebimy), a miesięcznie mogą zarobić nawet ponad 1000 złotych na czysto.


Inną kwestią jest to, iż czasem reklamy na telebimach nie są najlepszej jakości. To jednak się zmienia, gdyż klienci są coraz bardziej świadomi tego, iż estetyka oraz odpowiedni design są bardzo ważne i klienci zwracają na to uwagę (polecana strona).

Ten artykuł jest nieprawdopodobnie wciągający? Jeżeli tak, to zobacz też inne polecane treści, gdyż wydają się być tak samo ciekawe i pochłoną Cię zupełnie.

Dziś, kiedy telebimów jest duża liczba i reklama na nich jest tania , nie wolno się dziwić, że są one coraz bardziej popularne.

To przecież oczywiste – jest popyt, jest i podaż. Jaka będzie przyszłość tego rodzaju nośników reklamy? My myślimy, iż w miastach nie będzie już większej ilości telebimów, natomiast w większej liczbie pojawią się one w małych miejscowościach oraz na wsiach.

Zaabsorbował Cię prezentowany materiał? Jeśli tak, to użyj linku (https://cliff-broker.pl/branze.html), by zobaczyć więcej pokrewnych informacji. Bez ociągania kliknij więc ten link!

Zwróćmy uwagę na to, iż coraz większa liczba ludzi z największych miast wybiera przeprowadzkę poza miasto do małych miejscowości.