Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

W jaki sposób dużo spółek troszczy się o najlepszą jakość proponowanych przedmiotów oraz świadczeń?

  • Posted on: 15 May 2021
  • By: addmean
Dbałość o najwyższą jakość oferowanych produktów to w wypadku wielu spółek nie tylko frazes promocyjny. Zatrudniają one na odpowiednim etacie osobę, która w ramach swoich obowiązków m.in. odpowiada za zapewnienie najlepszych standardów jakości danego produktu.


firma
Author: Ministerio de Relaciones Exteriores
Source: http://www.flickr.com
Do pozostałych zadań osoby, która pracuje na etacie inżynier jakości należy także wdrażanie i nadzór nad przestrzeganiem systemów czy też metod, kontrolowanie jakości elementów procesu wyrobu oraz gotowych przedmiotów. Ponadto osoba, jaka zarabia na tym stanowisku odpowiada za analizę komplikacji jakościowych i wdrażanie przedsięwzięć korygujących, a również analiza i weryfikacja zażaleń klienta, prowadzenie działań poprawiających oraz zapobiegawczych, stały kontakt z klientami odnośnie spraw dotyczących jakości. Ponadto przygotowuje innych pracowników z zakresu cech jakości czy reprezentuje sektor jakości przed osobami przeprowadzającymi audyty i klientami spółki.


inżynier jakości
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com


Osoba, jaka pracuje na wspomnianym etacie powinna mieć wykształcenie wyższe technologiczne. Dobrze odbieranym przez zatrudniającego byłby fakt posiadania doświadczenia w pracy na zbliżonym stanowisku czy znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Czy ten artykuł jest dla Ciebie interesujący? Jeżeli tak, to kliknij także na pomocne wskazówki (https://www.workservice.pl/praca/operator-wozka-widlowego/warszawa/), które zawierają intrygujące dane - one pochłoną Cię kompletnie.

Osoba na nim zatrudniona, mogłaby funkcjonować np. w fabryce maszyn przemysłowych, sprzętu medycznego czy telefonów komórkowych.


Jest to stanowisko, które pozwala na dalszy rozwój np. poprzez uczestniczenie w konferencjach. Pracodawca zapewnia naturalnie atrakcyjny pakiet socjalny i firmowy laptop.