Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Nie opłaca się zwlekać z rozliczeniem deklaracji podatkowej, gdyż może ponieść nieprzyjemne konsekwencje

  • Posted on: 7 April 2022
  • By: addmean
rozliczanie pitu jest niesłychanie niemiłym obowiązkiem. Jednak nie warto zwlekać z jego wykonaniem, gdyż jeśli spóźnimy się z przesłaniem uzupełnionego formularza, mogą nas spotkać nieprzyjemne konsekwencje.


Jeśli co roku zdarza nam się zostawiać wypełnienie zeznania na ostatnią chwilę i nawet nasi bliscy mówią już rozlicz pit, to doskonałym pomysłem będzie zajęcie się tym odpowiednio wcześniej.
firma - perspektywa
Author: ZSPNrdwa Krosno
Source: http://www.flickr.com


Wiele osób czeka z wysłaniem formularzy do ostatniego dnia kwietnia. Jest to dość ryzykowne, gdyż wtedy coś może pójść źle i spóźnimy się z załatwieniem tej sprawy. Warto zatem w kolejnym roku, kiedy będziemy składać pit 2017, zająć się tym nieco wcześniej, żeby nie trzeba było się denerwować, że coś się nie uda.


Wypełnianie deklaracji pod koniec kwietnia powoduje, że z pewnością będziemy bardziej zdenerwowani. Możemy wejść na witrynę E-Deklaracje 30 kwietnia i napotkać zapchane serwery, co uniemożliwi nam złożenie zeznania. A zatem jeżeli znajomi już nas popędzają oraz powtarzają rozlicz pit, to warto ich posłuchać i zabrać się za to trochę wcześniej rozlicz pity. Obecnie jest to niesłychanie proste, gdyż mamy do dyspozycji bardzo dużo użytecznych narzędzi. Możemy złożyć pit 2017 przez Internet lub za pomocą aplikacji. Urząd skarbowy wprowadził też komfortową usługę wstępnego uzupełniania druków.
Należy więc pamiętać, że czekanie na ostatnią chwilę narazi nas na duży stres i z pewnością się nie opłaci. Najlepiej zatem zająć się pitami jeszcze na początku roku.

Czy musisz odnaleźć zbliżony tekst? Jeśli tak, to bez obawy kliknij ten odsyłacz i zerknij na witrynę (foliograf.pl/billboardy/), która zapewne też przykuje Twoją uwagę!

Dzięki temu ewentualny zwrot podatku otrzymamy dużo wcześniej.