Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Czy odpowiednio i bezpiecznie jest skorzystać z lokaty w internecie? O jakich sprawach pamiętać?

  • Posted on: 12 May 2022
  • By: addmean
Banki dość często reklamują różne lokaty internetowe oraz mobilne. Takie coś zdobywa coraz większą popularność, a to z tego powodu, że jest to wygodne oraz często znaczy atrakcyjne oprocentowanie.


lokaty online
Author: Gobierno Aguascalientes
Source: http://www.flickr.com


No ale trzeba sobie zadać pytanie czy takie rozwiązanie z pewnością gwarantuje powodzenie?


Lokaty online to po prostu terminowe depozyty bankowe, jakie zawierane są za pośrednictwem elektronicznego kanału dystrybucji. Dzięki temu, iż jesteśmy w stanie założyć lokatę online, nie musimy już odwiedzać placówki bankowej.

Chciałbyś poznać coś równie użytecznego? Super, ta strona na pewno okaże się dla Ciebie wartościowa, ponieważ przeczytasz tam sporo podobnych informacji.

A to w sumie oszczędność czasu.


pożyczka na 45 dni
Author: Pradeep Sanders
Source: http://www.flickr.com


Oczywiście, jak dość dużo produktów z tego sektora, również lokata online jest w stanie wzbudzać pewne wątpliwości oraz obawy o bezpieczeństwo naszych środków. Nie trzeba mieć jednak obawy, bo nie jest to jakiś produkt wirtualny ale normalna lokata bankowa. Jak ją zakładamy drogą internetową, to tak jakbyśmy robili to w banku. Podpisujemy umowę oraz akceptujemy regulamin. Podobnie jak w sytuacji lokaty otwartej w banku, środki na takiej lokacie są chronione gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Jak widzimy więc tego typu lokata jest w ten sam sposób chroniona, jak ta, jaka została założona w stacjonarnym oddziale banku.


By można było założyć taką lokatę, w pewnych bankach warto posiadać osobisty rachunek z dostępem do bankowości elektronicznej - .
Po zalogowaniu się do bankowości internetowej, trzeba wybrać z listy oferowanych lokat taką, jaka najbardziej nam odpowiada. Mamy różnorodne ciekawe możliwości jak pożyczka na 45 dni, więc sami sobie wybieramy czas spłaty tego typu zobowiązania.