Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Pastuch dla pieska - czyli, niewidzialne ogrodzenie dla ciekawskiego psa

  • Posted on: 25 June 2020
  • By: addmean
czym dokładnie bywa pastuch przeznaczony dla pieska? Jaki to posiada związek z wspomnianym wewnątrz temacie "niewidzialnym Ogrodzeniem"? Jakie są zasady działania napomkniętego pastucha, czyli niewidzialnego ogrodzenia? To wszystko i jeszcze bardziej dużo bez żadnego problemiku wynajdziesz w środku naszego dzisiejszego felietonu!


sposób
Author: Kamil Porembiński
Source: http://www.flickr.com


Na pierwsze pytanko we wstępie, przekazaliśmy już odpowiedź wewnątrz jej drugiej części. Pastuch dla psa jest to w obecnych czasach żadna inna rzecz jak obróżka, którą to nazywamy właśnie "niewidzialnym ogrodzeniem". Ów pastuch dla psa, działa na dwóch zasadach "ostrzegawczej" i "korekcyjnej".naciśnij to żwirki dla kota żwirki dla kotaOstrzegawcza ma za zadanie zaalarmować pieska, iż do konkretnego miejsca nie ma wstępu, lub po prostu ma się do niego nie zbliżać - ma możliwość to być na przykład granica naszej posesji, czy nasz ogród, albo może nawet i nasz własny basenik. Etap ostrzegawczy działa na prostej zasadzie sygnału dźwiękowego, który to ma zaalarmować pieska, jakby to była komenda "Nie Wolno". Jeśli chodzi zaś o o drugi etap, a więc korekcyjny, z nim już sprawa wygląda w inny sposób. Jeżeli dźwięk stopnia ostrzegawczego nie zadziała dołącza do niego tak zwany "impuls korekcyjny", który to z pewnością już zastopuje twojego psa. Kiedy wróci do dobrze znanej "bezpiecznej strefy", a więc tej w której ma możliwość przebywać bez problemiku, urządzenie powraca, do stanu tak nazywanej "gotowości", aby mieć możliwość zadziałać znowu, gdyby pies przysmaki dla szczeniaka zaczął podchodzić do ustanowionej przez nasze osoby "strefy zakazanej".
Powstało kilka przedsiębiorstw, które to wytwarzają owe pastuchy dla psa, z tego powodu w dobry sposób się po rozglądaj nim jakiegoś wykupisz, ponieważ kupując bubel uczynisz pieskowi krzywdę!