Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Czas świetności dla małych, osiedlowych sklepików bardzo dawno już minął

  • Posted on: 2 December 2021
  • By: addmean
W czasach, gdy na każdym kroku trafiamy wielkie markety i oferujące tanie towary dyskonty, mało kto decyduje się na zakup towarów w niewielkich punktach. Oczywiście, duże znaczenie odgrywa w tym miejscu cena, bo niewielkie sklepiki z reguły mają je dużo wyższe.


pomoc
Author: Moose.pl
Source: www.moose.pl
W zderzeniu z dużymi centrami handlowymi one zwyczajnie nie mają szans, by konkurować z nimi ceną. Niezwykle często zdarza się i tak, iż cena konkretnego towaru w hurtowni okazuje się być na takim samym poziomie, w jakiej proponują ją markety. Kogo więc wybierze klient nie ma potrzeby nawet pytać. Czy to znaczy, iż każdy prywatny właściciel z niewielkim spożywczym punktem jest zobowiązany zwyczajnie zakończyć swoją działalność? Nie całkiem, ponieważ można powziąć kroki, które pomogą utrzymać się na rynku. Najwłaściwszym sposobem będzie w takim wypadku franczyza. Chociaż brzmi to obco, to jednakże może okazać się w wielu przypadkach jedynym rozsądnym sposobem.

Jeśli interesuje Cię tematyka poruszana w niniejszym materiale, sprawdź pełną ofertę, a z pewnością okaże się ona dla Ciebie godna uwagi.

Przedsiębiorca musi dokonać wyboru sieci, z którą będzie cały czas współpracować , a przede wszystkim tam się zaopatrywać. Naturalnie, aby uzyskał taką możliwość jest zobowiązany wnieść określoną opłatę - to właśnie ta franczyza. Czy jest to korzystne? Jasne że, bo ceny u franczyzodawcy zawsze są atrakcyjniejsze niż w odrębnych hurtowniach. Mówiąc szczerze okazuje się to to jedyna szansa dla małego przedsiębiorcy, by miał szansę konkurowania z wielkimi sieciami.


Jeżeli takiego kroku nie zrobi, jego firma będzie skazana na fiasko.


Wejście do dużej sieci w obecnych czasach jest po prostu przymusem. Samodzielne funkcjonowanie nie będzie zyskowne na dłuższą metę.