Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Czy zdawałeś sobie sprawę, iż odpowiedni wybór naciągu tenisowego jest równie istotny jak decyzja o wyborze konkretnej rakiety?

  • Posted on: 31 December 2021
  • By: addmean
Wielu rozpoczynających przygodę z tenisem graczy nie zdaje sobie sprawy, iż naciągi tenisowe odgrywają tak samo istotną rolę jak pozostałe elementy sprzętu. Mało tego, ich znakomita część nie ma także pojęcia o tym, że taki naciąg należy wymieniać. Pracownicy sklepów sportowych mają często powód do ironii, gdy ma miejsce sytuacja, że na niedawno kupione rakiety składane są reklamacje z powodu wad naciągu założonego przez producenta. By wiedzieć co robić, musimy postawić teraz kardynalne pytanie: jak często należy zmieniać taki naciąg? Główną rolę w tej kwestii odgrywa jego rodzaj.


tenis
Author: Harald Deischinger
Source: http://www.flickr.com
Możemy kupić takie, które posłużą nam przez tylko 10 godzin korzystania z rakiety. Tradycyjny naciąg - ma za zadanie być całkowicie funkcjonalny od dziesięciu do dwudziestu godzin. Są też takie, które posłużą nam przez przynajmniej dwadzieścia godzin. Wybór jednak nie ogranicza się tylko do konfrontacji ceny do długości użytkowania. Niestety nie jest to takie łatwe .
Jakość, a jednocześnie wytrzymałość konkretnego naciągu zależy od dwóch elementów: grubości struny oraz surowca z jakiego jest stworzona.

Kliknij na serwis www (https://www.skalnik.pl/buty/buty-damskie/buty-damskie-sandaly-sportowe), a poznasz informacje na omawiany temat jeszcze w większym stopniu - zapewne okażą się nieprzeciętne i kompletnie Cię wciągną.

A z kolei te detale sprawiają, iż całkiem inaczej będzie się nam grało w uzależnieniu od wyboru danego parametru.

Aby nie dopuścić do pomyłki, która przyczyni się co oczywiste do straty pieniędzy, ale również może nas zniechęcić do gry, wybierzmy się do dobrze wyposażonego sportowego centrum handlowego, zatrudniającego odpowiednich dobrze wykwalifikowanych profesjonalistów, których będziemy mogli poprosić o radę. To nie żadna ujma - a takie postępowanie pomoże nam w podjęciu słusznej decyzji.

Gdy w końcu będziemy dysponowali właściwymi: rakietą, struna, kostiumem i humorem - nie pozostanie nam nic innego jak zabrać się do gry, pamiętając w pewnym stopniu ile czasu minęło od założenia poprzedniego naciągu. Aby termin nas nie zaskoczył, warto w czasie zakupów zrobić sobie niewielkie zapasy (na www pełna oferta na buty tenisowe męskie).