Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Kalistenika - znakomity sposób na zgubienie zbędnych kilogramów i szczupłą sylwetkę!

  • Posted on: 27 August 2022
  • By: addmean
Stanowi bez wątpienia jedną z najprężniej rozwijających się dyscyplin, a zwolenników rzeczonej formy aktywności z roku na rok przybywa. W zasadzie każdy może ją uprawiać, bez konieczności zaopatrywania się w drogi, specjalistyczny sprzęt czy karnety do klubów fitness.


Musimy się jedynie „wyposażyć” w kawałek wolnej przestrzeni i szczere chęci.
dziwne sporty
Author: sunriseOdyssey
Source: http://www.flickr.com


Pojawia się pytanie: czym tak naprawdę jest kalistenika Jak zacząć treningi? Wbrew pozorom to bardzo proste - lubiana kalistenika jak zacząć. Wachlarz ćwiczeń, jakie możemy wykonywać jest niezwykle szeroki. Pompki, przysiady, skłony, stretching, biegi, „brzuszki”, stanie na rękach - „opcji” nie brakuje. Wystarczy rozwinąć skrzydła wyobraźni, żeby stworzyć idealny plan treningowy. Nim jednakże przystąpimy do działania, warto zastanowić się nad tym, jaki cel pragniemy osiągnąć? Na czym zależy nam najbardziej? Zrzuceniu zbędnych kilogramów? Zwiększeniu masy mięśniowej? Wyrzeźbieniu figury? Ważne, aby nie ustawić sobie poprzeczki za wysoko i realizować plan metodą małych kroków - link do strony.

Kliknij, na tej stronie jest bez wątpienia świeża publikacja (https://cmjurajska.pl/cennik), która na pewno Cię bardzo zaciekawi! Odnajdziesz tam bardzo dużo interesujących informacji.

Dobrze byłoby spostrzec, iż na świecie olbrzymią popularnością cieszą się różne dziwne sporty, takie jak choćby podwodny hokej, wyścigi kosiarek, bagienne nurkowanie, boks szachowy, czy nawet dźwiganie żon.


Która z dyscyplin, Waszym zdaniem jest najbardziej oryginalna? Podjęlibyście owe wyzwania? A może preferujecie bardziej „klasyczną” aktywność? Pamiętajcie o jednym - ruch to zdrowie, niezależnie od tego jaką postać przybiera.