Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Firma działająca w internecie w szczególności musi mieć ciekawą domenę

  • Posted on: 18 June 2022
  • By: addmean
Wiele nowo powstałych, jak również już od dawna istniejących firm dostrzega dużą rolę internetu w rozkręcaniu swojej działalności i rzecz jasna zwiększenie zysków, przez dotarcie do większej liczby klientów. Aktualnie każde szanujące się przedsiębiorstwo ma własną stronę internetową lub może podać jakiś adres, gdzie klienci na spokojnie, siedząc wygodnie w fotelu mogą zaznajomić się z ofertą.
o domenie
Author: Serge Kij
Source: http://www.flickr.com
Strona internetowa jest przy tym niczym wizytówka firmy – to na jej podstawie w głównej mierze klienci oceniają przedsiębiorstwo. Dlatego pierwsze wrażenie przy oglądaniu takiej strony winno być jak najlepsze. W ten sposób zagwarantujemy sobie pochlebne opinie. Jednak niezwykle istotne znaczenie wydaje się mieć zwłaszcza … nazwa strony.

Domena strony jest najważniejszym jej znakiem rozpoznawczym - o ile strona to wizytówka, a zatem narzędzie zawierające informacje o przedsiębiorstwie, o tyle domena strony jest właśnie najważniejszą informacją o niej. Wiele razy buszujący w internecie nie znają danego sklepu, niemniej szukają konkretnego rodzaju produkty, czy usługi, na podstawie których wyszukują przedsiębiorstwa, które mogą je oferować. Wpisują więc frazy w wyszukiwarkę – i jeżeli stosownie przemyśleliśmy, jako właściciele przedsiębiorstwa jej nazwę – powinni bez problemów trafić właśnie na naszą witrynę.

Nie ma co zwlekać, takie rzadkie okazje trzeba koniecznie wykorzystać, więc nie czekaj i po prostu sprawdź kompletną ofertę (https://vollmart.eu/).

Warunek jest jeden – powinna być to nazwa adekwatna do charakteru działalności i jednocześnie łatwa, taka, która zazwyczaj przychodzi ludziom do głowy natychmiast. Nazwa witryny jest w tym przypadku kluczem do sukcesu.preparaty
Source: http://www.sxc.hu
Dzięki niej można łatwo zorientować się z jaką działalnością mamy do czynienia. Bo czy trzeba wiele zachodu, by wiedzieć, że np. to miejsce, gdzie na pewno kupimy różnego rodzaju leki i preparaty, w tym dla sportowców? Albo, że z kolei to strona, gdzie spotkamy się z tematyką sportową? Już sama domena wiele może wyjaśniać i właśnie o to chodzi.

Rzecz jasna ważne jest, by domena była unikatowa i w szczególności – jak już podkreślono – jak najlepiej informowała o zawartości strony. Mamy np. firmę – więc to na pewno apteka, ale to „drugs” … to może nas dodatkowo zainteresować. Na tym właśnie polega magia domeny – ma być jak kobieta: atrakcyjna i kusić.