Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Czy domowa sala treningowa musi być droga?

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
Kiedy nadchodzi jesień i opuszcza nas ochota na spacery warto zastanowić się nad regularnym uprawianiem sportu. Brzydka pogoda skłania nas do podjadania między posiłkami, a co za tym idzie- bardzo łatwo jest nabrać wtedy dodatkowych kilogramów, których ciężko jest się później pozbyć. Aby tego uniknąć, warto zakupić do domu urządzenia do ćwiczeń. Nie musimy rezygnować z wolnej przestrzeni i zapełniać jej wszystkimi urządzeniami, jakie znajdziemy w punkcie sprzedaży, zadowolić możemy się częścią z nich.


Sport
Author: bangkokbikehash
Source: http://www.flickr.com
Niezwykle popularnym sprzętem fitness do trenowania w domu jest bieżnia treningowa. Urządzenie to pozwala na bieganie bez przeszkód w domowym zaciszu . Warto zaznaczyć, że ćwiczenia te są komfortowe i bezpieczne. Trenując na bieżni redukujemy tkankę tłuszczową, zmniejszamy poziom cholesterolu i poprawiamy wydolność krążeniowo-oddechową. Ćwiczenia wpływają także na naszą sylwetkę – modelują mięśnie nóg oraz pośladków. Świetnym wyborem jest bieżnia treningowa. Ten typ bieżni pozwala na przyjemniejszy i naturalniejszy bieg oraz marsz. Ponadto możemy łatwo zmieniać tempo przesuwania się taśmy, czego nie da się powiedzieć o bieżni magnetycznej. Został jeszcze wybór producenta – chcielibyśmy przecież nabyć solidne, które będzie służyło nam przez długi czas. Trzeba tu zaznaczyć, iż bieżnia thorn to znakomity wybór. Bieżnia Thorn cieszy się niemałym zaufaniem i gwarantuje niepodważalną jakość swoich urządzeń. Zobacz kliknij tutaj: polecane deskorolki.

Szaruga za oknem na pewno zniechęca do jazdy na powietrzu. Nie wolno jednak lekceważyć formy, bo potem letnią porą okaże się, że łapiemy zadyszkę nawet przy niedużych dystansach. Zobacz (więcej informacji) też: . Ratunkiem dla naszej kondycji są różnego typu narzędzia do aerobów, które zapewniają przeprowadzenie treningu tlenowego w przyjemnym wnętrzu własnego domu. Ciekawą opcją jest orbiterek. To urządzenie, które efektywnie stymuluje mięśnie nóg i ramion w jednym czasie. Trenujący, będąc na orbiterku, porusza nogami w sposób zbliżony do jazdy na rowerze i równolegle ramionami rytmicznie pcha i przyciąga drążki, które wyglądają podobnie, jak kijki do nordic walkingu.