Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Z jakiego powodu labradory są takimi świetnymi psiakami?

  • Posted on: 5 July 2019
  • By: addmean
Odgłos wystrzału a następnie zrywającego się nagle do odlotu myszołowa przyciągnął naszą koncentrację. Spojrzeliśmy czujnym wzrokiem na gałęzie pobliskich drzew. Nie na długi czas jednak, gdyż za naszymi plecami dał się dosłyszeć kolejny dźwięk.


szkło
Author: winniepix
Source: http://www.flickr.com


Odgłos złamywanych gałęzi oraz bezgłośny skowyt upolowanego przed chwilą jelenia.


Nasz psiak zdawał się tylko na to oczekiwać. Nie rozglądając się za nikim pobiegł prędko w kierunku rosnących nieopodal drzewek. A trzeba powiedzieć, iż jest to wspaniały pies, jaki przynoszenie ma we krwi. Oraz w nazwie swej rasy. Doskonale stosuje swe zdolności jako psiak do polowania. Zakupiliśmy go pewien okres temu w punkcie, jakie promuje się pod nazwą hodowla labradorów. Ucieszyliśmy się, gdyż długo poszukiwaliśmy psa perfekcyjnego. Tego typu jak ten. Psiak rasy hodowla labrador retriever wspaniale sprawuje się także jako pies treserki dla psa ratunkowy, jako opiekun dla osób ślepych czy jako poszukujący zakazanych używek psiak policyjny. Psiaki pochodzące z odmiany hodowla labradorów są niezwykle przyjazne osobie, ale potrafią też obronić człowieka wtedy, kiedy należy. Oraz jeszcze jego wygląd. Przynosi na myśl nieco mniejszego niedźwiedzia polarnego. Na pewno nie jeden nazywa się się tak jak nasz Yeti. Każda hodowla labradorów powinna przeprowadzać także przeszkolenia takie, jak odbył w przeszłości nasz Yeti - hodowla (http://www.aquablendpolska.com/) labradorów (więcej o tej hodowli).
Był to specjalny instruktaż o nazwie socjalizacja szczeniąt. Wszystko, czego się wtenczas nauczył, obecnie niesie niezwykłe rezultaty. Poznawanie osób spoza stada z równoczesnym kojarzeniem ich z pozytywnymi uczuciami. Tego typu socjalizacja szczeniąt to również spacerowanie do ludzi lub zapraszanie ich do siebie. Karmienie i gładzenie psa przez innych ludzi, jednak tylko jako bonus za przeprowadzenie jakiegoś polecenia, przykładowo "siad" lub "podaj łapę". Poznawanie innych psów i edukowanie się ich mowy - przeczytaj o socjalizacji szczeniąt.


Odwiedzanie jak najobszerniejszej ilości innych miejsc. Na tym akurat polegała tego typu socjalizacja szczeniąt. Jednak to nie wszystko. W jej zakres wliczało się poza tym uczenie psa, że hałasy nie są niedobre oraz np. zapoznawanie różnorodnych obcych przedmiotów.