Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Każdy, kto posiada w domu psa, pragnie jak najlepiej troszczyć się o swojego pupila - karmić go odpowiednio i pielęgnować jego piękną i błyszczącą sierść

  • Posted on: 1 June 2021
  • By: addmean
Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Jest oddany i pomocny. Kiedy mamy w mieszkaniu psa, od razu jest wesoło. Zwłaszcza jeśli nasz pupil jest jeszcze malutki - stale chce się bawić.


Jeśli w mieszkaniu posiadamy yorka to szczególnie powinniśmy pomyśleć, jak prawidłowo podejść do kwestii jego odżywiania i pielęgnacji. Powinniśmy zaznajomić się z tym, jak prawidłowo o niego troszczyć się.


wiata
Author: ABRE EVOLUTION
Source: http://www.flickr.com/photos/arbre_evolution/3837878801/


grzebień dla yorka
Author: Chafer Machinery
Source: http://www.flickr.com


Jeżeli chcemy dać naszemu pupilowi wSzelkie składniki odżywcze musimy kupić odpowiednią karmę. Karma (zobacz: najlepsza karma mokra dla kota) Bosch często zalecana jest przez lekarzy weterynarii. Jej zaletą jest to, że jest dostępnych kilkanaście różnych jej rodzajów. Dzięki temu mamy możliwość nią żywić już maleńkiego szczeniaczka, ale również dojrzałego psa.

Cały czas zajmuje Cię ten temat? Kliknij w podany link i pod nim jest autorska strona (http://www.animalab.pl/klatki-dla-szczurow), gdzie odkryjesz dodatkowe wiadomości.

Mamy szansę wypróbować także wariant Bio i Extra Energy. Dostrzeżemy wtedy jak zadowolony jest nasz pupil, ponieważ będzie właściwie karmiony i dostarczymy mu wszystkie potrzebne elementy do zdrowego rozwoju. Jeżeli chodzi natomiast o pielęgnację dłuższych włosów naszego yorka, to musimy kupić profesjonalny grzebień dla yorka - sprawdź dodatkowe informacje. Powinien być metalowy i wykonany z najlepszej klasy materiału. Do czesania nie powinniśmy używać grzebieni dla ludzi, gdyż niszczą one delikatne włosy i skórę czworonoga.
Dzięki ostrożnemu rozczesywaniu mamy możliwość dostrzec czy na sierści psiaka nie powstały plątaniny z sierści, które należy ostrożnie rozczesać.


Pamiętajmy, że za bezgraniczną miłość naszego pupila, powinniśmy się odwdzięczyć mu opiekuńczą pielęgnacją.