Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Bogate możliwości urlopowe w Egipcie oraz we Włoszech – przyjazd tam sposobem na dobre wczasy

  • Posted on: 7 March 2022
  • By: addmean
Coraz częściej, w czasie wakacji, urlopów, wyjazdy za granicę o charakterzeurlopowym, cieszą się dużą ilością miłośników. wyśmienitymi, dobrze rozwiniętymi pod względem turystycznym, państwami są Egipt i Włochy. Oba te państwa są stosunkowo dostępne oraz (biorąc pod uwagę Polskę) nieodległe. Słońce, woda, gorące plaże, urokliwe widoki, dobrze rozwinięta infrastruktura – najmocniej pożądane cechy, które można właśnie tam odnaleźć.
Egipt – słoneczne i niedrogie miejsce bardzo chętnie odwiedzane przez turystów

Egipt
Author: Lucas
Source: http://www.flickr.com
Egipt wydaje się być znakomitym miejscem na urlop dla turystów – miłośnikom odpoczynku biernego proponuje gorące, piaszczyste plaże, a miłośnikom aktywnego odpoczynku – ofertę poznania kultury i zabytków. W Egipcie istnieje również bogata oferta punktów gastronomicznych i hotelarskich. Miejsca do których warto się udać to przede wszystkim Hungarda i Sharm El Sheikh - last minute sharm el sheikh. Dlaczego? Hungarda do niedawna była małą osadą rybacką, a w ciągu kilkunastu lat stała się jedną z najczęściej zwiedzanych i najbardziej znanych miejscowości wczasowych.

Łączy ze sobą tradycyjny klimat Egiptu z innowacją. Kolejnym plusem jest fakt, że w jej okolicach znajdują się rafy koralowe – przez wielu uważane za najpiękniejsze na świecie. Sharm El Sheikh często określana jest perłą Egiptu – dzięki swojemu umiejscowieniu jest najatrakcyjniejszym kurortem Egiptu. Jest również pierwszorzędną bazą nurkową Egiptu – wydaje się być prawdziwą mekką dla wielbicieli tego sportu. W pobliżu Sharm El Sheikh również znajdują się piękne rafy koralowe warte zobaczenia. Dla wielbicieli mocnych przeżyć powstało obserwatorium rekinów. Odważni mogą nurkować razem z nimi.
Z jakiego powodu w ramach wyjazdu wakacyjnego warto wyjechać do Włoch?

Egipt
Author: Egypt Excursions Online
Source: http://www.flickr.com
Urlop we Włoszech również cieszą się dużym zainteresowaniem. Słońce, piękne widoki i pokaźna architektura, smaczna kuchnia każdego roku przyciągają dużą ilość turystów. Miejsca które są przez nich najchętniej odwiedzane to Rzym, Sycylia i Toskania. Rzym, przez wielu określany Wiecznym Miastem, gdzie można zobaczyć przede wszystkim Watykan i skarby jego muzeów. Niemało jest tam pięknych pod względem architektury placów, zabytków, fontann – dlatego zwolennicy aktywnego spędzania czasu, na pewno nie będą się tam nudzić. W Sycylii przyciąga przejrzyste morze z rozciągającymi się kilometrami plażami z wydmami. Jest tam również najpokaźniejszy w Europie aktywny wulkan – który ucieszyć może poszukiwaczy mocnych wrażeń. Toskania to jeden z najpiękniejszych miejsc na całym świecie. Bogaty krajobraz daje szerokie pasmo możliwości – od pieszych wędrówek, przez wypoczynek na plażach, po uprawianie zimowych sportów w górach.