Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Jaki sprzęt powinniśmy nabyć do naszej domowej siłowni aby móc wykonywać najważniejsze ćwiczenia?

  • Posted on: 17 May 2022
  • By: addmean
Tężyzna fizyczna jest na dzień dzisiejszy bardzo istotnym elementem naszego samopoczucia. Praca nad wyglądem fizycznym to nie tylko próba wyglądania lepiej, ale również jest to praca nad naszym zdrowiem i odpowiednią odpornością. Projektując rodzaj mini siłowni w swoim domu powinniśmy pomyśleć o tym, że ważne jest dla nas, aby przede wszystkim zaoszczędzić jak najwięcej wolnej przestrzeni naszego domu, a przy tym móc realizować każdy rodzaj ćwiczenia bez wychodzenia z mieszkania. Jest to nie takie proste, jak zdawało by się na pierwszy rzut oka. Sprzęt do siłowni są stosunkowo drogie i należy uważnie przemyśleć, czego bez wątpienia będziemy potrzebować, a co na początku przynajmniej możemy sobie podarować. Inna sprawa to przytoczona powyżej sugestia, że urządzenia tego typu zajmują całkiem sporo miejsca i dobrze jest w taki sposób dobrać asortyment, aby z jednej strony nie przesadzić jeśli chodzi o koszty, a z drugiej strony mieć pomieszczenie do ćwiczeń, które umożliwi nam przerobienie całego planu treningowego.
boks
Bardzo dobrym sprzętem będzie tutaj atlas do ćwiczeń. Jest to urządzenie umożliwiające nam wykonanie na nim paru istotnych typów ćwiczeń, przez co mamy możliwość ćwiczenia kilku typów mięśni w jednym miejscu. Takie rozwiązanie z jednej strony zaoszczędzi nam czas, ale też nie zabierze nam w pokoju tyle miejsca, co parę urządzeń, z których każdy działałaby na inne mięśnie. Atlas jest urządzeniem, które umożliwia nam ćwiczenie mięśni klatki piersiowej, ale również rąk oraz nóg.



Dobrą opcją może się też okazać sprzęt do boksowania. Worek bokserski i rękawice bokserskie (przejdź do sklepu) nie będą przecież tak kosztowne jak bardziej skomplikowane urządzenia, a worek takiego rodzaju zawsze mamy możliwość odczepić i dzięki czemu będziemy mieć więcej miejsca. Trening bokserski jest zresztą nieco innym typem treningu i warto włączyć tego typu ćwiczenia w plan treningowy.kliknij tu alufelgi 17 alufelgi 17Wyposażenie domowej siłowni to jeszcze nie przepis na sukces. Po wykończeniu pokoju do ćwiczeń czeka nas najważniejsze, regularny trening wedle odpowiednio dobranego planu oraz restrykcyjna dieta, bez względu na to, czy pragniemy zwiększyć masę, czy zrzucić nieco tkanki tłuszczowej.