Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Dokąd wyjechać z pociechami

  • Posted on: 5 December 2021
  • By: addmean
Każdego roku sporo rodzin ma problem dokąd wyjechać z dziećmi na urlop, aby nie przeżyć rozczarowania, a wczasy były wspominane z uśmiechem przez cały rok. Dobór pozycji na jeżdżenie z maluchami jest duży. Jedni wolą odludne piaszczyste plaże, pozostali atrakcyjne muzea, w jakich nie gonią za dotykanie eksponatów, a jeszcze inni gwarne akwaparki. Zawsze jednak trzeba pamiętać, że najogromniejszą frajdą dla latorośli jest po prostu przebywanie ze swoimi rodzicami.

Wakacje
Author: Thierry Chervel
Source: http://www.flickr.com
Dobrym wyborem może okazać się wyjazd z dziećmi na wieś. Latem nęci prawdziwie beztroskim nastrojem, ślicznymi krajobrazami i praktycznymi dróżkami do długich spacerów, oraz przejażdżek rowerowych. Mali amatorzy jazdy konnej muszą wstąpić do stadniny koni, która oferuje lekcje jazdy na koniu, również przejażdżki na kucu. Na farmie maluch ma możliwość na żywo obejrzeć zwierzęta i może samodzielnie nakarmić owieczki, kozy i pozostałe zwierzęta hodowlane.Ciszę, błogość i dużo zieleni odnajdziemy również na Kaszubach. Nie jest tutaj tak tłoczno jak na Mazurach, a równie wspaniale. To miejsce, w jakim wyciszymy się, zachłyśniemy rześkim powietrzem i olśnimy pięknymi panoramami. Na Kaszubach są romantyczne jeziora polodowcowe, rzeczki i zalewy. W przeciwieństwie do jezior mazurskich przeważa tu cisza. Bujne lasy pociągają latem jagodami i pozostałymi leśnymi owocami.

Czy ten wątek wydał Ci się fascynujący? To bardzo dobrze, ponieważ gdy wejdziesz tu, odnajdziesz pożyteczne informacje (https://www.astorhotel.pl/oferty-specjalne/wczasy-oczyszczajace-z-dieta-owocowo-warzywna/), które Cię niewątpliwie zaintrygują.

Wybierając się w to miejsce, wskazane jest zabrać ze sobą rowery, albowiem leśne dróżki sprzyjają długim przejażdżkom. Piesze eskapady także będą atrakcyjne. Koniecznie powinno się skorzystać z wodnych atrakcji, jakie uwielbiają maluchy. Kaszuby są znane z najstarszego skansenu w Polsce, Kaszubski Park Etnograficzny, w którym dziecko może zrozumieć kaszubską kulturę i tradycję.

W trakcie pobytu tu warto odwiedzić sąsiednie miejscowości. Kościerzyna przyciąga rodziny z małymi pociechami swoim popularnym skansenem kolejowym, w jakim brzdące powinny gruntownie zobaczyć stare wagony i lokomotywy. Koniecznie trzeba zademonstrować dzieciom perły, których nie znajdą nigdzie. Znajduje się tutaj najdłuższa deska na świecie i chałupa stojąca na dachu. Równie ciekawy okaże się Kaszubski Park Miniatur.