Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Majorka, szalona wyspa słońca!

  • Posted on: 19 May 2021
  • By: addmean
Spora część z nas na dźwięk słowa “Majorka” zaczyna nucić melodię wielkiego hitu sprzed prawie 20 lat. A przecież, Majorka to znacznie więcej niż tylko taniec i zabawa do późnych godzin nocnych w znanych dyskotekach. Majorka to największych rozmiarów i z całą pewnością najczęściej odwiedzana przez turystów wyspa hiszpańska na Morzu Śródziemnym. Co wywiera na nich największe wrażenie? Zapewne ponad 200 plaż, zabytkowe wiatraki "molinos", a także wiele innych atrakcji, które czekają na przybyłych ze wszystkich stron świata.

Majorka
Source: iiimillenium.pl
Majorka last minute to raj dla amatorów wodnego szaleństwa, www.eccoholiday.com/region/hiszpania/majorka/ce dech w piersiach plaże: zaczynając od szerokich i przepełnionych turystami piaszczystych, skończywszy na cichych i nieobleganych. Dodatkowo, z łatwością odszukamy tu wypożyczalnie sprzętu do sportów wodnych, oraz szkoły nurkowania, żeglarstwa czy windsurfingu. Na pewno mali, jak i duzi zafascynowani będą oceanarium w stolicy Majorki.Stolica wyspy, Palma de Mallorca - to jeden z największych ośrodków turystycznych w całej Europie. Stolica zasługuje na dokładne poznanie. Poza naturalną roślinnością i ekskluzywnymi jachtami zobaczymy tu sporo zabytków. Jest to miejsce, w którym można się zakochać, spędzając niepowtarzalne godziny. Na Majorce na turystów oczekuje bardzo rozbudowana baza hotelowa. Począwszy od nieco niedużych hoteli przeznaczonych dla turystów mających zamiar jedynie zwiedzać, po luksusowe ośrodki hotelowe dla bardziej wymagających, liczących na dobrą obsługę i przestronne apartamenty.

Wakacje na Majorce
Author: Thierry Chervel
Source: http://www.flickr.com
Na Majorkę nie jesteśmy zmuszeni jechać latem. Toteż powinniśmy rozważyć wycieczkę po zakończeniu lata. Największym plusem oferty last minute jest cena, która pozwala zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu procent kosztów wycieczki. Umożliwia więc odwiedzanie najdalszych zakątków świata wszystkim Polakom, którzy ze względów finansowych nie mogą sobie pozwolić na egzotyczne wycieczki, . Dodatkowo zachętą jest fakt, iż za podobwww.eccoholiday.com/nich wyższy standard hotelu i w związku z tym zażywać relaksu w hotelu o wyższym standardzie. Z całą pewnością warto rozpatrzyć taką opcję, szczególnie, że jesienna pogoda w kraju wprawia niejedną osobę w melancholiczny nastrój.