Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Czy widzieliśmy stare zdjęcia krakowa?

  • Posted on: 17 February 2021
  • By: addmean
Należy obejrzeć kraków na starej fotografii. O tym jak bardzo przemieniają się miasta możemy się przekonać jedynie wtedy, jeśli porównamy nowe fotografie, z tymi wykonanymi w różnych czasach. Wówczas będziemy mieli szansę zobaczyć co się zmieniło, co zostało usunięte z obrazu miasta, a to zezwoli nam powiedzieć, który wygląd miasta mocniej nam się spodobał, ten obecny czy dawny.

Wawel
Author: http://www.sxc.hu/
Source: http://www.sxc.hu/
Przez to także kraków na starej fotografii raduje się sporym zainteresowaniem, gdyż znacznie więcej ludzi pragnie zobaczyć, czy atmosfera tego miasta bardzo się odmieniła, a być może pomimo zmieniającej się infrastruktury cała atmosfera nic nie utraciła na własnej niesamowitości? Na szczęście pojawia się znacznie więcej albumów, na których mamy szansę podziwiać to miasto w poprzednich wydaniach.

Zobacz też: fotografie z dawnych czasów

Stare zdjęcia Krakowa ciągle są poszukiwane

Chcąc przekazać atmosferę jakiegoś miasta oraz tego jak się zmieniało, powinniśmy gromadzić jak najwięcej ujęć, na których jest ono pokazane, a jeśli jeszcze są one z różnych dekad, to będziemy mieli szansę wykonać niepowtarzalną kronikę jego funkcjonowania. Dlatego cały czas przez różnorakie instytucje poszukiwane będą przedwojenne zdjecia Krakowa, ponieważ tylko przez nie można zachować poprzedni obraz tego miasta, a zachowując te fotografie od zniszczenia, mamy szansę stać się pewni, że kolejne pokolenia będą mogły się zachwycać dawną oraz obecną niesamowitością tego miasta. Co więcej takie ujęcia mogą nas przenieść w niesamowity świat, w którym sporo elementów przedstawiało się odmiennie aniżeli dzisiaj.Rynek w Krakowie
Warto oglądać takie stare zdjęcia

Kiedy będziemy patrzeć na stare zdjęcia miast i ludzi, którzy w nich żyli, to mamy szansę lepiej zapoznać się z ich atmosferą i historią. Dlatego właśnie warto patrzeć na takie fotografie, szukać tego co okazało się wspaniałe oraz zostało utracone, by móc na nowo to odwzorować, ale też zobaczyć co odmieniło się na lepsze oraz w jakim kierunku powinny iść dalsze zmiany.

Odwiedź koniecznie: link