Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Jak wiele atrakcji może zaoferować dla odwiedzających Szczyrk, baza noclegowa w tym mieście.

  • Posted on: 7 June 2020
  • By: addmean
Wielu ludzi mówiąc o województwie śląskim przede wszystkim myśli o wielkich hutach i hałdach wydobywczych. A przecież rejon ten może całkiem sporo zaproponować również dla turystów, bo raptem kilkadziesiąt kilometrów na południe rozciąga się całkowicie inna kraina, niż przemysłowe fabryki i kopalnie.

potok
Author: Aaron Choi
Source: http://www.flickr.com
Kraina pełna lasów, przepięknych gór i czystych potoków, ale również miasteczek, do których co roku przybywają tysiące turystów szukających odpoczynku blisko przyrody. A do miejscowości takich zalicza się Szczyrk, będący obok Ustronia oraz Wisły najbardziej popularnym kurortem tamtego regionu. Szczyrk położony jest malowniczo na terenie Beskidu Żywieckiego, w dolinie potoku Żywica. Jego lokalizacja powoduje, że stanowi świetne miejsce zarówno na pełny urlop, jak również jako baza wypadowa do pobliskich miejscowości i turystycznych atrakcji. A że w Szczyrku i w okolicy atrakcji nie brakuje, to praktycznie każdy, kto tam przyjedzie raczej nie będzie miał żadnego powodu, żeby narzekać na nudę.

Interesuje Cię opisywany temat? Jeśli tak, to pod linkiem znajdziesz podobne pasjonujące dane, których nie zapomnisz długo.

Przykłady - w tym miejscu..

Okolice Szczyrku doskonale będą się nadawać do uprawiania pieszej i rowerowej turystyki, tamta okolica zachęca wręcz do tego, aby w aktywny sposób wykorzystywać czas. Pośród okolicznych wzgórz wyznaczono liczne szlaki dla piechurów, dużo jest również rowerowych tras o zróżnicowanym poziomie trudności, nadających się zarówno dla dzieci z rodzinami, jak i dla zaawansowanych rowerzystów. Szczyrk jest także ogromnie znanym ośrodkiem narciarstwa, liczne stoki i wypożyczalnie sprzętu proponują doskonałe warunki aby uprawiać sporty zimowe. Duża część stoków ma sztuczne oświetlenie i naśnieżenie, więc umożliwia jazdę nawet gdy warunki pogodowe mniej dopisują. Wykorzystując swoją popularnośćSzczyrk proponuje turystom bardzo szeroko rozbudowaną bazę noclegów.

Potrzebny jest Ci link (http://www.horyzont.net.pl/)? Nie obawiaj się. W naszym nowym poście znajdziesz to, czego poszukujesz. Zachęcamy!

Do dyspozycji będą więc nowoczesne, drogie hotele i pensjonaty, wiele pokoi prywatnych, a dla osób lubiących dużo niezależności kompletnie urządzone domki Szczyrk. Ceny za noclegi, podobnie jak ich standard są dość różnorodne, i nie powinno być raczej być problemów żeby znaleźć tam coś pasującego do oczekiwań.Więcej tutaj.