Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Kuweta dla kota to niezbędne akcesorium w lokum każdego kociarza

  • Posted on: 30 November 2022
  • By: addmean
Jeżeli zadecydowaliśmy, że w naszym mieszkaniu pojawi się kot, to nim weźmiemy nowego lokatora, musimy zagwarantować mu odpowiednie miejsce i nabyć wszystko co dla niego jest potrzebne. Gdy nie chcemy mieć zadrapanych mebli oraz nóg, to warto wyposażyć się w specjalny drapak dla kota.


Jest on w różnorakiej wielkości, do tego ma przeróżne tunele i pudła, w których kot może się schować. To powoduje, że nasz zwierzak będzie posiadał o co się ocierać, o co drapać pazury, a na dodatek nie będzie się nudził, jeśli samodzielnie zostanie w mieszkaniu. Trzeba pomyśleć nad takimi mocniej zróżnicowanymi drapakami, ponieważ wówczas kot będzie posiadał znaczniejsze pole do tworzenia zabaw (przykłady w sklepie Zwierzakowo).

Kuweta dla kota to obowiązek

Musimy pamiętać, że w każdym domu, w którym powinien się pojawić kot, musi się również pojawić odpowiednie miejsce, w którym będzie się on załatwiał. Taka kuweta dla kota powinna być sporych rozmiarów, tak aby nasz kot mógł się tam pomieścić, a do tego musi okazać się zasypana odpowiednim piaskiem. Kupimy ją pod tym adresem. Idealnie będzie kiedy wsypiemy do niej żwirek pochłaniający przykre zapachy, ponieważ wtenczas nic niemiłego nie będzie rozchodziło się po mieszkaniu. Taka kuweta powinna okazać się zawsze ustawiona w tym samym miejscu, by nasz kot wiedział, gdzie powinien się załatwiać i nie robił nam bałaganu w calutkim domu.

kot
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
W sklepie zoologicznym wyszukamy sporo niezbędnych rzeczy

Jeżeli nie mamy przeświadczenia, co jeszcze musimy mieć dla naszego kota, to należy udać się do sklepu zoologicznego. To właśnie tam będziemy mogli się z bliska przyjrzeć różnych zabawkom i zdecydować, co chcemy ofiarować swojemu pupilowi. Im będzie ich więcej, tym mniejsze będzie niebezpieczeństwo, że będzie psuł nasze przedmioty.


Co więcej, nie możemy tu zapomnieć też o odpowiednim jedzeniu, które musi dostarczać mu wszystkie potrzebne produkty odżywcze, żeby mógł być z nami jak najdłużej.