Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Profesjonalny masaż

  • Posted on: 20 May 2022
  • By: addmean
Gdy nasza praca wymaga długiego siedzenia przy biurku, albo często uprawiamy sport zazwyczaj przydaje się nam masaż. Wiadomo są to różne masaże. W odmienny sposób potraktowany zostanie pracownik biurowy, który cierpi na ból kręgosłupa od wielu godzin siedzenia w niewygodnej pozycji przy biurku, a inaczej masowany będzie na przykład biegacz, któremu trzeba rozluźnienia mięśni po treningu czy rozciągnięcia napiętych ścięgien.
Author: Rossmann
Zapisując się na masaż, trzeba pamiętać, żeby wybrać taki, który jest dla nas odpowiedni. Masaż sportowy przeznaczony jest dla osób rzeczywiście forsujących swój organizm. Cechuje się sporą intensywnością i energicznymi uciskami. Polecany jest właśnie sportowcom oraz wszystkim osobom, które przeceniły własne siły i po prostu nabawiły się zakwasów. Nie wyleczy tego żaden masażer, użyty samodzielnie w domu..

Zaciekawił Cię nasz artykuł? Jeżeli tak, to bez wahania zobacz, co znajdziesz w ofercie (https://www.gohero.pl/pl/n/GoProsfera-49-Ekstremalne-uzycia-kamer-GoPro/53), która dotyczy podobnej kwestii.

Dla obecnych sportowców: polecany sprzęt fitness.Jeśli nie mamy wolnej przestrzeni i przede wszystkim środków na kupno fotela mamy jeszcze jedna możliwość. Maty masujące są rozwiązaniem dostępnym praktycznie dla każdego. Dość tanie, możemy je położyć na fotelu, albo na ziemi. Nie potrzeba na nie miejsca, bo wyjmujemy je tylko na czas masowania, są proste do obsłużenia i skuteczne tak samo jak każdy inny przyrząd do masażu. Oczywiście sprawdzajmy to, czy są odpowiednio zrobione, czy kabel jest właściwie zamontowany – żeby nie odpadł po kilku użyciach. Doskonałe do rozrywki: osób, które nie mogą trenować intensywnie, tworzone są masaże z zastosowaniem takich urządzeń specjalistycznych jak platforma wibracyjna. Pobudza mięśnie podczas tak zwanych treningów wibracyjnych.


Masaż to doskonały sposób na relaks dla wszystkich. Niezależnie od tego jaki tryb życia prowadzimy może pomóc nam zrelaksować mięśnie napięte z racji stresu, lub intensywnych ćwiczeń.