Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Karta survivalowa - w jakich sytuacjach może się przydać i jakie są zalety jej posiadania?

  • Posted on: 4 December 2021
  • By: addmean
Survival to ciekawy pomysł na spędzanie wolnego czasu oraz idealna alternatywa dla weekendu w mieście. Co należy zabrać ze sobą na tego rodzaju wypad? Z pewnością niezastąpiona może okazać się popularna karta przeżycia! Jej wymiary są niewielkie, jednocześnie karta przeżycia posiada wszystkie niezbędne funkcjonalności do zajmowania się survivalem.

Survival
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Do funkcji karty survivalowej zaliczamy między innymi: otwieracz do puszek, otwieracz do nakrętek, klucz do śrub w (zazwyczaj w czterech lub pięciu rozmiarach), śrubokręt, ostrze do przecinania twardych rzeczy, przyrząd pozwalający określić kierunek. Małych rozmiarów karta survivalowa zwana też kartką multitool (karta surviwalowa dla pasjonatów), nadaje się do przechowywania w portfelu, dzięki czemu zawsze możemy ją mieć przy sobie w razie groźnych sytuacji.

Narzędzie zapewnia stuprocentowe wykorzystanie powierzchni płytki, co na pewno jest dużym autem dla osób, które cenią sobie komfort oraz wielofunkcyjność zastosowania.

Nie masz pewności, jaki jeszcze serwis prezentuje równie użyteczne treści? Kliknij oraz zerknij na witrynę (www.smartbodytrainer.pl/oferta/trener-personalny-gdansk/), do której odnośnik jest tu.

Karty przeżycia mają również otwór do zamocowania smyczy lub kółka z kluczami. Aby ułatwić noszenie karty, często sprzedawcy oferują w komplecie pokrowiec, dzięki któremu jej przechowywanie jest o wiele wygodniejsze.Zazwyczaj taka karta przydaję się do obierania owoców i otwierania butelek, ale dla doświadczonych survivalowców, funkcja noża do przecinania lin, piła i skrobaczka w jednym - to już konieczność! Poza tym taka karta przydaje się nie tylko w czasie ekstremalnych wypadów. Przecież nigdy nie możemy przewidzieć co się nam przytrafi! Jeśli lubimy czuć się bezpiecznie, warto nosić taką kartę na wszelkiego rodzaju wyjazdach, wycieczkach, obozach campingach lub wozić kartę w samochodzie.
Karta survivalowa jest wielkości karty kredytowej, więc w żaden sposób nie będzie nam zawadzać, za to pomoże w naprawdę wielu sytuacjach, mniej lub bardziej groźnych - gdy po prostu na domówce zapodzieje się otwieracz do kapsli, albo zostaniemy świadkami wypadku na drodze i zajdzie konieczność przecięcia pasów, by udzielić pomoc.

W dodatku karty przeżycia nie są bardzo kosztowne, więc możemy mieć kilka sztuk, by jedną kartę zawsze mieć w aucie a drugą przy sobie. Gdzie można zakupić taki przedmiot? Na przykład w prawie wszystkich sklepach militarnych, ale także bez problemu możemy zamówić ją w sklepach internetowych.