Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Polacy pokochali sporty zimowe!

  • Posted on: 1 March 2022
  • By: addmean
Polacy polubili snowboard! Jeszcze niedawno, wielu z nas uważało, że jazda i ewolucje na desce snowboardowej to tylko forma relaksu. Dziś to dyscyplina sportowa i ogromna gałąź przemysłu sportowego.


Gdy pierwszy śnieg pojawi się na stokach, miliony ludzi chwyta za deski. W tej dziedzinie sportu, każdy znajdzie coś dla siebie. Należy tylko wybrać najbardziej nam odpowiadający styl, aby zagwarantować sobie odpowiednią dawkę emocji. Od najbardziej ogólnego stylu jazdy, który bazuje na ślizgu po głębokim puchu, lesie czy otwartych przestrzeniach, po jazdę między choinkami na dzikim stoku (frreecarving) .
W zależności od tego, jak będziemy na desce śmigać, taki rodzaj powinniśmy zakupić. Istnieją deski uniwersalne, z przeznaczeniem dla początkujących i średnio zaawansowanych amatorów sportów zimowych, jak i tych zaawansowanych. Jednymi z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie są deski snowboard Gnu oraz Lib Technologies Attack Banana. Gnu, to deski które będą nam towarzyszyć wiele sezonów, wyróżniające się wysoką jakością oraz oryginalnymi grafikami - często budzącymi spore kontrowersje! Lib Technologies Attack Banana EC2-BTX Snowboard idealnie nadaje się do zabawy, jak i konkretnego freestylu.
snowboard
Author: Eyes Up
Source: http://www.flickr.com

Planując szaleństwa na śniegu, zwróćmy uwagę na odpowiednią odzież.

Jeżeli zaciekawił Cię tego typu tekst, przeczytaj inne wiadomości na ten temat. Najlepiej sprawdź sam, odnajdziesz tu analogiczne wiadomości.

Jest to ważna kwestia, zwłaszcza jeśli jesteś początkującym narciarzem czy snowboardzistą. Nawracające upadki są nieodłącznym punktem każdych lekcji początkowych. Snowboard odzież ma za zadanie chronić przed przenikaniem wody i wiatrem, pozwalając na swobodne odparowanie potu.


Bez względu na to, jak chcemy jeździć na desce, koniecznym jest by na początku, nauczyć się ślizgu i podstawowych technik. Dlatego najbezpieczniej szkolić się pod okiem instruktora, dzięki któremu zdobędziemy odpowiedni zasób informacji i umiejętności. Dowiemy się co robić, aby jazda na snowboardzie dostarczała prawdziwej przyjemności i przy tym była całkowicie bezpieczna. Snowboard to wspaniały sposób na zimową chandrę, tak więc nie zastanawiajmy się dłużej i gdy tylko spadnie, wyruszajmy na stok z deską u boku!
Tags: