Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Bokserki - bielizna na ogół wybierana przez panów. Czemu?

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
Wielu postaciom (a głównie kobietom) wydaje się, iż wybór bielizny dla mężczyzny to drobnostka. Tej części szaty się nie widzi, bowiem najczęściej zakryta jest ubraniami. To nie zmienia jednak faktu, że każdy powinien czuć się w tej części garderoby komfortowo.
Mężczyzna
Author: www.audio-luci-store.it
Source: http://www.flickr.com
Zwykle przez mężczyzn z tej najbardziej intymnej części garderoby wybierane są bokserki i szorty. Majtki oraz stringi nie są częstą opcją, gdyż nie przedstawiają się za każdym razem na postawie przyzwoicie, a przecież dla każdego istotna jest odpowiednia aparycja. Dobór dobrego modelu zależy także od stylu życia i osobistych wymagań. W innego rodzaju szortach będzie dobrze czuł się businessman w garniturze, zaś w innych sportsmen prowadzący aktywny tryb życia. Dla większego komfortu noszenia jest dozwolone zdecydować się na bokserki bezszwowe, które umożliwiają godny podziwu komfort użytkowania, nie czuć ich ani trochę na sobie. Nie podrażniają także cery, dlatego będą odpowiednim wyborem dla osób z delikatną skórą. Producenci na rynek wypuścili także warianty wyposażone w mikrowłókna z jonami srebra, jakie mają za zadanie osłabianie wirusów (2015). Mężczyźni w stałym ruchu będą spełnieni z ostatnich ciekawostek, bowiem osiągalne są szorty termoaktywne i outdoorowe, zapewniające odprowadzanie potu od skóry do warstwy zewnętrznej. Jak wiemy, jest to istotny aspekt, bowiem nikt nie chce nabawić się zakażeń intymnych. W zależności już od stylu i zapotrzebowań możemy wyselekcjonować bieliznę z krótszymi albo dłuższymi nogawkami, odmian kolorystycznych jest tak dużo, że nikt nie powinien mieć problemu z wyborem dobrego modelu dla siebie. Firmy, jakie są godne poparcia to niezmiennie od dawna Atlantic, Calvin Klein i Henderson. Ceny wahają się od kilkudziesięciu do nieraz kilkuset złotych, wszystko jest zależna do materiału wykonania.para
Author: pasiv/agresiv
Source: http://www.flickr.com
Niejednokrotnie Panowie nie zdają sobie sprawy jak kluczowy jest stosowny wybór bielizny. Bokserki czy szorty są perfekcyjnym pomysłem na podarunek dla ukochanego - link. Zagwarantują lepsze samopoczucie już od momentu ich włożenia a także przyzwolą się poczuć w pełni wygodnie.