Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Wczasy w Polsce? Dowiedz się, gdzie dobrze jest spędzić weekend bądź dłuższy wypoczynek

  • Posted on: 6 April 2022
  • By: addmean
Każdy czeka na wczasy, bez znaczenia, ile ma lat. Maluch chce oderwać się od szkoły i korzystać z atrakcji, dorośli zaś nie marzą o niczym innym aniżeli zapomnieć o prezesie i powinnościach w pracy, których po kilku wyczerpujących miesiącach bez dnia dla siebie można mieć naprawdę dosyć.
polecane noclegi nad jeziorem - mazury
Author: evoonia
Source: http://www.flickr.com
Choć coraz popularniejsze stają się podróże zagraniczne, to wciąż wielu ludzi wybiera malownicze zakątki Polski. To bowiem piękny kraj, trzeba wyłącznie orientować się, gdzie się wybrać. Jeżeli i ty zamierzasz wczasy w Polsce, pierwszym pomysłem jest oczywiście północ kraju. Dobrze jest od razu wyruszyć nad pełne morze, nawdychać się jodu i poleżeć na czystym piasku, a nawet pokąpać się w wodzie, jaka niestety nie jest zbyt ciepła, ale nie można choćby raz nie poskakać na falach.

Ta wiarygodna treść jest przyszykowana dla sympatyków omawianej problematyki. Jeżeli zaliczasz się do nich, to kliknij na ten link!

Radości będzie mnóstwo, zarówno dla tych najmłodszych, jak również tych najstarszych turystów. Z wczasów z pewnością przywieziemy pudełeczka wypełnione muszelkami, a może i nawet butelkę morskiej wody z ziarenkami piasku na dnie. Nie można też zapomnieć o przepięknych bursztynach, które – jeśli nie trafimy na nie nad brzegiem – można dostać na straganach.

Drugim wartym polecenia miejscem są Mazury. Wspaniałe jeziora to doskonałe miejsce takie jak Giżycko stworzone są dla miłośników sportów wodnych, w tym rzecz jasna żeglowania (sprawdź tutaj: Nie musisz kupować własnej łodzi, możesz ją bez trudu wynająć, by cieszyć się mazurskimi wodami i szantami, jakich nie może zabraknąć na pokładzie. Jednakże jeśli nie przepadasz za wodą, zdecyduj się na góry.Jest wiele miłośników wspinaczek, dla których wczasy nie odbędą się bez zdobycia choćby jednego szczytu. Nie musisz jechać od razu w wysokie pasma górskie, możesz najpierw wybrać Bieszczady, które również oczarują cię pięknymi widokami. Zapewne jeszcze zechcesz tu powrócić. Pamiętaj, iż nie potrzebujesz tygodniowego wolnego, aby oderwać się od powszednich zmagań – Polska na weekend może być równie interesująca. Nie wybieraj daleko usytuowanych miejsc, aby większości czasu nie przebywać w drodze. Chyba, że polecisz samolotem, a wtedy wszędzie ekspresowo dotrzesz. Warto jest zarezerwować nocleg zanim wyjedziemy, szczególnie w sezonie wakacyjnym, kiedy trudno jest znaleźć coś atrakcyjnego i nie za drogiego. Polska to wiele przepięknych miejsc, w jakie warto pojechać.