Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Zimowa stolica naszej ojczyzny

  • Posted on: 28 April 2021
  • By: addmean
Zakopane to zimowa stolica naszego kraju leżąca na samym południu polski w województwie małopolskim. Od lat urzeka podróżników. Miasto samo w sobie jest atrakcją z słynnym w całej Polsce promenadą zwaną Krupówkami, tradycyjną zabudową, wszechobecnym folklorem, tak oryginalnym i pociągającym dla przybyszów z dalszych rejonów.

Apartament w górach
Source: http://villamare.com.pl/
Fantastyczne położenie sprawia, że Zakopane to świetny oraz sprawdzony punkt wypadowy w Tatry, doskonałe miejsce wypoczynku tak w zimie, jak i latem. Przecudowne, poetyczne doliny tatrzańskie, urokliwe, górskie - strona polecana w temacie - jeziorka oraz pięknie ośnieżone wierzchołki gór.To wszystko każdy podróżny przyjeżdżający do Zakopanego będzie miał na wyciągnięcie rąk, ale ma to także swe negatywy - rzadko bywa tutaj cicho i spokojnie, toteż turyści lubiący intymne miejsca powinni wybrać inne pobliskie miejscowości. Aktywny wypoczynek w Zakopanem to przede wszystkim łańcuchy górskie.

Duża ilość osób przybywa do Zakopanego, żeby wybrać się na górskie szlaki lub spacerek po jednej z tatrzańskich kotlin. To właśnie urok Tatr pociąga tutaj tak liczne krąg turystów. Nie wszyscy jednakże chcą każdego dnia chodzić w góry, nie wszyscy także mają tak wiele sił. Pomimo to możemy spędzić aktywnie czas w inny sposób z zyskiem dla zdrowia oraz samopoczucia. Oto nieco propozycji czynnego odpoczynku poza marszrutami górskimi. Sprawdź link: .

Całkiem interesującym pomysłem na czynny jak też zdrowy sposób spędzenia czasu może być konna jazda. Koniki to wspaniałe zwierzęta, dość stwierdzić, iż hipoterapia działa na szeroki spektrum ludzkich zmysłów. Dopomaga poprawiać postawę, reguluje napięcie, doskonali równowagę i orientację w przestrzeni.
Hotel w Zakopanym
Author: LTB Sp. z o.o.
Source: VipTurystyka.pl
Ciekawą propozycją dla bardziej zaawansowanych może być jazda w terenie lub 2 – 3 dniowe konne rajdy po przepięknych okolicach Podhala. Innym pomysłem może być jazda na bicyklu po wielu wyznaczonych w tym celu trasach.

Nie czekaj więc, już teraz wpisz w wyszukiwarkę frazę: Kościelisko apartamenty lub apartamenty Zakopane (względnie Zakopane apartamenty) ażeby uzyskać mnóstwo interesujących ofert oraz przyjemnie spędzić czas w kultowym miejscu, zakosztować pysznej, oryginalnej kuchni regionalnej oraz podziwiać przepiękne górskie widoki. Możesz również, po prostu wejść na stronę: