Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Co jeszcze możesz zrobić w trosce o bezpieczeństwo swojego pupila

  • Posted on: 28 April 2021
  • By: addmean
Jeżeli posiadasz niewielkiego psa i obawiasz się, czy Ci nie ucieknie i nie zrobi sobie wtedy krzywdy, z pewnością powinieneś pomyśleć o założeniu dla niego jakiegoś ogrodzenia. Jeżeli masz małego pieska na przykład w bloku i nie chcesz, aby wypadł przez taras, wtedy koniecznie genialnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie niewidoczne ogrodzenie dla psa.
pies
Author: laurawashere95
Source: http://www.flickr.com
Działa ono dla przykładu jak ogrodzenie (zobacz np. elektryczny pastuch dla psa) pod wysokim napięciem – efektywnie odstraszy psa od zbliżania się do krawędzi tarasu, a jednocześnie oczywiście będzie to bez wątpienia dla niego w pełni bezpieczne. Wystarczy, że założysz własnemu psu obrożę, która będzie natychmiast reagowała w przypadku gdy nadmiernie zbliży się on do krawędzi balkonu. Wówczas poczuje on w szyi nieciekawe mrowienie – będzie to właśnie prąd elektryczny. Chociaż może to brzmieć trochę brutalnie, z pewnością dajemy Ci pewność, że jest to zupełnie bezpieczne dla Twojego psa, którego nie będzie to bolało - zobacz przykłady na .Author: Grumpy Chris
Zwierzęta najczęściej mają większą tolerancję na ból niż my, a na dodatek natężenie prądu jest tak ustawione, że nie powoduje krzywdy. Na dodatek jeśli pies kilka razy poczuje takie nieciekawe mrowienie, wtedy z pewnością nie będzie już nawet próbował podejść do krawędzi balkonu. Dzięki temu po jakimś czasie noszenie przez niego obroży nie będzie już konieczne. To bez wątpliwości jeden z najbardziej skutecznych sposobów, dzięki którym zdołasz nauczyć swojego psa sport-dog pastuch dla psa posłuszeństwa. Dodatkowo takie ogrodzenie jest nader korzystne również dla Ciebie – jeśli zdecydujesz się na jego zamontowanie, na pewno nie będziesz tego żałować. Ma ono tę dużą zaletę, że jest niewidoczne – dzięki temu estetyka Twojego tarasu nie zostanie zniszczony. Gorąco polecamy takie rozwiązanie praktycznie wszystkim właścicielom małych psów – to koniecznie dobry pomysł. Jeżeli masz kota i także martwisz się o jego bezpieczeństwo, takie ogrodzenie koniecznie także sprawdzi się dobrze w Twoim wypadku (strona główna).