Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Hydrografika jako nowoczesna technika nanoszenia deseni

  • Posted on: 17 May 2019
  • By: addmean
Hydrografiką nazywamy procedurę naniesienia obrazu na rozmaitego gatunku obszary. Może to być tworzywo sztuczne, ceramika, drewno, bądź szkło. Dzięki owej metodzie można przekazać obraz na obszary płaskie, także te o nietypowym konturze.
Sam przebieg nie jest prostym zanurzaniem modułu w wodzie, wymaga wiedzy i wprawy. Naniesiony na nawierzchnię druk wodny jest przykrywany lakierem, dzięki czemu warstwa jest wyjątkowo odporna na dużą temperaturę i warunki atmosferyczne. Hydrografika, to współczesna technologia nanoszenia deseni na fragmenty trójwymiarowe przy użyciu wody. Na jej powierzchni rozmieszcza się wzornik a później zanurza część po czym występuje trwałe połączenie grafiki z obiektem. Części utworzone tą metodą zachowują własności lakieru samochodowego, co czyni je wytrzymałymi na zarysowania.

Hydrografika to współczesna strategia dekoracji do uzyskiwania której potrzebne są należyte narzędzia. Wanna do hydrografiki, folia, aktywator, również wyjątkowa przemysłowa zmywarka, to niezbędne rzeczy do czynienia tej grafiki. Jednym z wyjątkowo istotnych działań, jakiego nie można zignorować, jest odtłuszczanie przestrzeni i jej zmatowienie. Co więcej, należy pomalować ją podkładem, a po nałożeniu desenia nałożyć bezbarwny lakier, jaki ochroni naniesiony transferowy druk (zgarnij rabat na folia do druku cyfrowego https://www.rokad.pl/pl/c/Folie-do-zadruku/42) wodny i osłoni go przed zniszczeniem. Hydrografika ma zastosowanie w wielu dziedzinach.
druk wodny
Author: The Peoples Prodigy: BOYCOTT 'The Weight of Blood'
Source: http://www.flickr.com
Druk wodny znakomicie upiększa każdy rodzaj przestrzeni. Świetnie nada się do dekoracji różnych akcesoriów w domu, również aut. Na hydrografika od podstaw.

Osiągalne są nawet najbardziej oryginalne desenie, wybór zależy od osobistych wymogów. Hydrografika nader trwale i profesjonalnie wykonana gwarantuje niezrównaną jakość. Strategia ta jest najczęściej wykorzystywana do części samochodowych, motocyklowych a także gniazdka elektryczne, okucia meblowe, kaloryfery, maski spawalnicze, kaski, listwy wykończeniowe, oraz sporo innych. Nawierzchnia może być pełna połysku, albo matowa w zależności od preferencji. Lakierowanie i szlifowanie fragmentów przy zastosowaniu najwyższej jakości past, gwarantuje dużą jakość
.