Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Masz kota? Dowiedz się w jaki sposób możesz sprawić, by był zdrowy i szczęśliwy

  • Posted on: 8 April 2022
  • By: addmean
Posiadacze kotów dbają o nie jak o własne pociechy. Niektórzy mają jednego, inni po kilka czworonogów. Są one drobne i nie tak pracochłonne jak pieski. Jak zdołamy sprawić , by stały się wybitniej zachwycone z mieszkania właśnie w naszej rodzinie i wspomóc je zdrowotnie?
kot
Author: melissaery
Source: http://www.flickr.com
Jak wiemy, witaminy i minerały są niezbędne do prawidłowego prosperowania organizmu - nie zaledwie kociego. W podobny sposób brak witamin, jak i ich nadwyżka są niepokojące - mogą powodować zarówno stosunkowo lekkie zaburzenia funkcjonowania układu odpornościowego, jak i prowadzić do ciężkich uszkodzeń, a nawet śmierci. Gotowe specyfiki uzupełniające witaminy dla kota dostępne w marketach zoologicznych podawane w porcjach wyznaczonych przez fabrykanta zwykle mają na tyle bezpieczny poziom witamin, że trudno o nadużycie - kłopot się rozpoczyna, jeśli np. do gotowych karm dosypujemy preparaty wysokowitaminowe czy też wytwarzamy mieszaniny sypiąc preparat „na oko” i często przedawkowujemy je.informacje lampyilampki.pl lampyilampki.plPoza tym przy silnym niedoborze którejkolwiek witaminy dla kota potrzebna jest ich suplementacja według zarządzeń lekarza weterynarii specjalistycznymi preparatami ,które zawierają witaminy w dużej dawce - zobacz. Na półkach sklepowych mamy poważny wybór preparatów, jakie możemy przekazywać swoim pupilom, osiągalne są w prawie że każdym sklepie zoologicznym. Jeśli chodzi o kolejny towar, który może zapewnić komfort bytu pupila, jest to żwirek drewniany dla kota. Kategoryzujemy do niego wszystkie żwirki podobnie te zbrylające jak i niezbrylające, które zostały wyprodukowane z trocin drzew iglastych dla przykładu świerku. Sporą wartością tego rodzaju podłoża do kuwety jest jego 100% prostota. Wielu posiadaczy zwierząt zwraca nacisk nie tylko czy żwirek jest bezpieczny dla zwierzęcia, ale dodatkowo dla środowiska. Żwirek drewniany jest ogromnie wydajny, niektórzy producenci podają nawet miesięczną wydajność dla pojedynczego czworonoga. W przeciwieństwie do poprzednio prezentowanych zbrylających żwirków bentonitowych, żwirki drewniane możemy wyrzucić do toalety. O ile chodzi o niezbrylający żwirek drewniany dla kota, to przez mocz ulegają one rozkładowi, przez co nie ma obowiązku wyrzucania podłoża po każdym skorzystaniu z kuwety tylko po zużyciu żwirku. Taki produkt nie tylko będzie radował naszą małą pociechę, ale w podobny sposób nas samych, ponieważ jest on banalny w utrzymaniu.kliknij
Author: wrhoanaz
Source: http://www.sxc.hu
Posiadając w lokum czworonoga dbajmy o niego tak prawidłowo, jak tylko możemy. Zwierzęta bowiem są odzwierciedleniem ludzi opiekujących się nimi, gdy my będziemy je traktować idealnie, tym samym nam się odwdzięczą. Dobrze jest zainwestować bowiem w suplementy i właściwy żwirek dla luksusu ich i naszego.