Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Crowdfunding bez żadnych tajemnic. Wszystko w jednym tekście

  • Posted on: 2 January 2022
  • By: addmean
Wielu z was zastanawia się, czym jest pojęcie takie jak crowdfunding. To nic innego jak efektywna i bardzo pomysłowa forma na finansowanie różnego rodzaju projektów przez społeczności, które są z nimi w określony sposób związane. Naśladowca zachodniego pierwowzoru, polski kickstarter, czerpie ze sprawdzających się tamże technik i umożliwia także naszym kraju znalezienie niezbędnych finansów dla ludzi z pomysłem. Pomysłowość jest obecnie w najwyższej cenie, jednak z realizacją nośnych projektów najczęściej są problemy.
Jakiego rodzaju pomysły można finansować?W skali świata udało się już zrealizować dużą liczbę pomysłów korzystających z takiego typu finansowania. Duża część z nich to niezwykle drogie projekty, które do zrealizowania wymagały dotacji rzędu kilkuset tysięcy, a czasem również miliona dolarów. Jeśli jednak pomysł jest oryginalny, to nie będzie to duży problem. Użytkownicy Internetu w szczególności upodobali sobie pomysł konsoli do gier, funkcjonującej na bezpłatnym oprogramowaniu czy koszulę opartą na kosmicznej technologii, która reguluje temperaturę ciała. Na te pomysły udało się zebrać za jednym razem najwyższe kwoty pieniędzy. Wsparciem największej rzeszy ludzi cieszy się jednak muzyka i gry komputerowe.

Jeżeli po przeczytaniu takiego tekstu masz ochotę jeszcze bardziej szczegółowo zbadać ten temat, zalecam tę witrynę (https://www.kolnet.eu/), gdyż ona jest równie emocjonująca!

Zaskakująco dużo artystów wypromowało się już zbierając środki finansowe na debiutancką płytę i zapewniając sobie przy tym powodzenie sprzedaży we wszystkich krajach, z wykorzystaniem portali crowdfundingowych - dowiedz się więcej . W Polsce przykładem tego rodzaju postaci może być Julia Marcell, która wydała tą metodą swoją pierwszą płytę. W późniejszym czasie trafiła pod skrzydła wielkiej wytwórni.

To właśnie dzięki organizacji takiej jak [polski kickstarter możliwe jest szybkie znalezienie wymaganych kwot na rozpoczęcie działalności dla niesamowicie ambitnych oraz pełnych energii osób. Pomysł crowdfunding opiera się przede wszystkim na zbieraniu nawet drobnych wpłat przez rozmaitych, zainteresowanych pomysłem ludzi, dzięki czemu w krótkim czasie można uzbierać ustaloną na dany cel sumę pieniędzy. Dzięki coraz większemu dostępowi do internetu możliwości są większe!

Portale do finansowania społecznego bywają ukierunkowane na konkretną dziedzinę, na przykład jedynie na produkcje filmowe, lub też mieć charakter ogólny. Wpisując w wyszukiwarkę internetową „crowdfunding platform” można otrzymać bardzo wiele rezultatów - np.: .