Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Poznaj w gry planszowe

  • Posted on: 7 March 2022
  • By: addmean
Ostatnimi czasy gry planszowe strategiczne, kooperacyjne czy podróżne opanowują oprócz serc dzieci również często serca dorosłych. Wspólnie tworzą mocarstwa, pokonują potwory, zdobywają ograniczone zapasy i skarby czy wymieniają się artykułami na średniowiecznych szlakach handlowych.
Author: Parker
Renesans gier planszowych

Gry planszowe to fantastyczny sposób na zagospodarowanie wolnego czasu z kilku przyczyn: wspierają naukę, rozbudowują wyobraźnię, język, refleks, inwencję twórczą, uczą zdrowego współzawodnictwa, a przede wszystkim są świetną rozrywką. Ich zdecydowaną zaletą jest fakt, że można wziąć je ze sobą na weekendowy wyjazd czy na wakacje, ponieważ są bardzo poręczne. To na pewno świetna opcja i ciekawsze rozwiązanie dla tych, którzy nie wiedzą jak zorganizować sobie czas bez gier komputerowych.
Gra planszowa - Qwirkle
Source: http://www.planszoweczka.pl/


Zabawa dla dzieci i dorosłych

Gierki planszówkowe dla dzieci z pewnością są najlepiej kojarzoną kategorią gier. Większość z nas kojarzy je właśnie z rozrywką dla dzieci, ewentualnie młodzieży. Nie zupełnie jest to prawda. Oprócz planszówek dla dzieci na półkach stoją pozycje dedykowane dorosłym.

O problemach dotyczących rozmaitych tematyk dowiedzieć się można z internetu. Wówczas wystarczy zobaczyć artykuł o opisywanym zagadnieniu oraz przedstawić szczegóły (https://varsovia.edu.pl/prywatne-liceum/).

Ciężko wyobrazić sobie przecież drugoklasistę grającego w np. Grę o Tron (grę wymagającą strategicznego myślenia i z rozbudowaną fabułą dotyczącą m.in. dworskich intryg) nie wspominając nawet o grach dla dorosłych.Strategiczne myślenie niezbędne w biznesie

Wiele się od niedawna mówi się o istocie strategicznego myślenia w biznesie. Funkcjonuje wiele firm posiadających w swej ofercie szkolenia wyrabiające nawyk strategicznego myślenia. Nierzadko za swe usługi żądają wysokich kwot. A wystarczy sprawić dziecku grę bitewną. Niech obmyślanie strategii stanie się nawykiem, który gwarantuje sukces.