Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Jak wybrać odpowiednią domenę?

  • Posted on: 20 June 2020
  • By: addmean
Liczba użytkowników naszej strony w internecie zazwyczaj jest uzależnione w ogromnym stopniu też od jej adresu. Gdy będzie prosty do zapamiętania, związany z działką biznesu w jakiej funkcjonujemy i dość krótki, mamy duże szanse, że potencjalny klient ją zapamięta, nawet jeśli nie będzie miał naszej wizytówki. Mamy wiele opcji, bo sprzedaż domen internetowych to mocno rozwijający się rynek, szczególnie w naszej dekadzie.

często firmy wykorzystują darmowe domeny internetowe, dlatego, że nazwy przedsiębiorstw zwykle są unikalne. Oczywiście żeby zarejestrować tę domenę powinniśmy tak czy owak zwrócić się do firmy oferującej sprzedaż domen internetowych i dokonać „zakupu”. Zazwyczaj jest tak, że właściciele firm, lub informatycy w nich zatrudnieni załatwiają to sami. Jeśli jednak nie mamy pojęcia co to jest hosting stron www i jak to wszystko funkcjonuje, warto zlecić założenie i zaprojektowanie strony internetowej firmie, która się w tego typu działaniach specjalizuje. Przy okazji tacy specjaliści na pewno nam doradzą w wyborze najlepszej opcji.

firma taka prawdopodobni poleci nam uruchomienie serwisu internetowego na tak zwanej domenie generycznej. To po prostu adres strony zawierający wyrazy potocznie wykorzystywane w języku. Przykładem domeny generycznej jest na przykład albo Tego rodzaju adres zwykle zawiera nazwę towaru, usługi, grupy itp. takie domeny czasami osiągają niezwykle wysokie ceny, można się o tym przekonać, gdy rzucimy okiem na aukcje (zobacz platformy zakupowe Logintarde) domen. Są tak drogie, dlatego, że bazują na prostych skojarzeniach. jeśli chcemy znaleźć nowy akumulator do samochodu niejako automatycznie do głowy (sprawdź laser na zatoki) wpada nam, by wpisać adres

Domeny to wizytówka twojej strony
Jeżeli chcemy mieć witrynę internetową pod tego typu adresem, a domena jest już zakupiona, warto skontaktować się z jej właścicielem - istnieje szansa, że będzie chciał ją odsprzedać, zwłaszcza, jeśli nie działa pod tym adresem żadna strona. przydaje się wtedy informacja o domenie którą można znaleźć na stronie firmy gdzie została zarejestrowana. Nie jest to trudne, zwykle takie informacje są jawne.Jeśli chcemy mieć stronę akurat na domenie generycznej, lecz nie możemy się zdecydować jaka będzie dla nas najodpowiedniejsza warto poprzeglądać dostępne opcje. Gdy wpiszemy wy wyszukiwarkę hasło „tanie domeny generyczne sprzedaż” z łatwością odnajdziemy długą listę oraz naturalnie cennik i będziemy mogli wybrać coś dobrze pasującego.


Author: Magda Assaf
Source: sprzedaz-domen-internetowych.pl