Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Sprzęt do ćwiczeń do mieszkania

  • Posted on: 14 April 2022
  • By: addmean
Domowy trening – bieżnia, czy orbitrek?
Wszyscy wiemy, jak istotny jest aktywny tryb życia. Jak jednak ćwiczyć, kiedy żyjemy w nieprzerwanym pośpiechu i brak nam czasu na wyjście na siłownię? To łatwe ! Należy zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Bardzo popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Spróbujemy znaleźć odpowiedź na pytanie „bieżnia do biegania, czy orbitrek kettler?”


Bieżnia treningowa
Odzież sportowa
Author: Adidas
Source: Adidas
Bardzo popularnym sprzętem fitness do trenowania w domu jest bieżnia treningowa (tutaj sprawdzisz ceny bieżni). Urządzenie to pozwala na bieganie bez przeszkód w warunkach domowych. Warto zaznaczyć, że ćwiczenia te są komfortowe i bezpieczne. Trenując na bieżni redukujemy tkankę tłuszczową, obniżamy poziom cholesterolu i podnosimy wydolność krążeniowo-oddechową. Ćwiczenia oddziałują także na naszą sylwetkę – formują mięśnie nóg oraz pośladków. Właściwym wyborem jest bieżnia magnetyczna. Ten typ bieżni pozwala na łatwiejszy i naturalniejszy bieg oraz marsz. Ponadto możemy dowolnie regulować tempo przesuwania się taśmy, czego nie da się powiedzieć o bieżni magnetycznej.

Jeżeli zainteresował Cię opisywany materiał, koniecznie sprawdź dodatkowo ten link! To świetna oferta (https://okulistyka-jedrzejczak.pl/zabiegi-laserowe-yag/) i tutaj odnajdziesz dodatkowe informacje.

Pozostał jeszcze wybór producenta – chcemy wszak nabyć solidne, które będzie pracowało przez długi czas.

ćwiczenia na orbitreku
Author: JBLM MWR
Source: http://www.flickr.com
Trzeba tu zaznaczyć, iż orbitrek thorn (zobacz w tym miejscu: o2market - oferta orbitreków magnetycznych) to znakomity wybór. Thorn cieszy się dużym uznaniem i gwarantuje niepodważalną jakość swych produktów.


Trenażer
być może trzeba jednak pomyśleć nad nabyciem trenażera? Te urządzenia mają w sobie wiele zalet, które wypadałoby zauważyć. Orbitrek mniej obciąża stawy, zmniejsza się więc ryzyko kontuzji. Dodatkowo, ćwiczenia na orbitreku angażują też mięśnie ramion, pleców i klatki piersiowej. Jeżeli nie chcemy wydać jednak zbyt dużo pieniędzy, właściwym wyborem będzie orbitek. To urządzenie z reguły jest mniej kosztowne od orbit reków innego typu, zaś komfort treningu wcale nie jest dużo mniejszy.