Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Co wybrać na rewelacyjny prezent?

  • Posted on: 24 January 2019
  • By: addmean
Każdy z nas staje kilka razy do roku przed decyzją co by tu dać komuś bliskiemu z konkretnej okazji. Tych jest mnóstwo. Urodziny, rocznice, imieniny, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Dziecka... można by tak wymyślać w nieskończoność. A o propozycję czasem nielekko. Trzeba zatem spojrzeć na prezenty od trochę innej strony?
Wciąż jeszcze pokutuje przekonanie, że dar winien być namacalny, że musi to być jakaś konkretna rzecz, którą można dotknąć, a potem... upchnąć do szafy, ewentualnie postawić na regale. Nie ukrywajmy, zazwyczaj prezenty właśnie tak kończą. A przecież da się dać bliskiej osobie w prezencie coś co nie będzie „zbieraczem kurzu”, a przyniesie z sobą wielką radość.Ostatnio na rynku znalazło się ogrom ofert prezentów z adrenaliną. Bez względu na to czy to ma być prezent dla szefa ---> tutaj oferta dla menedżera <-, prezent dla żon czy prezent na rocznicę. Oczywiście, nie są dla każdego, ale jeżeli wśród bliskich macie fanatyka samochodów - możecie kupićmu jazdę po torze wyścigowym jakimś znakomitym sportowym wozem.
A może nauka driftingu? A jeżeli nie znacie wśród bliskich pasjonatówprędkości - to może wysokość - lot balonem czy samolotem - to wspaniałe prezenty. Koncepcji jest mnóstwo - może w podarku dla kogoś zauroczonego górami nabędziecie kurs wspinaczki? Skok ze spadochronem - to też od pewnego czasu chętnie wybierany wyjątkowy prezent jak ten.

O problemach dotyczących rozmaitych kwestii dowiedzieć się możemy z sieci. Wówczas wystarczy zobaczyć tekst o przedstawianym zagadnieniu oraz przedstawić szczegóły (https://www.gohero.pl/pl/n/GoProsfera-59-Live-streaming-na-Facebooka-z-GoPro-HERO-7-Black/63).

/J]

Prezenty takie nie są dla wszystkich. Zanim zdecydujecie się wykupić komuś serię lotów na paralotni - upewnijcie się, że nie ma lęku wysokości czy przestrzeni.

Czy potrzebujesz kolejnych i ciekawych postów na powyższy temat? Służymy pomocą - naciśnij i sprawdź tutaj nowe treści.

Złym pomysłem jest także nakłanianie kogoś do czegoś za pomocą takich prezentów Osiągniecie raczej przeciwny efekt. Jeśli ktoś boi się szybkiej jazdy autem, na pewno nie zmieni zdania po przejażdżce po torze z wyścigowym kierowcą. Pamiętajcie, iż prezenty przede wszystkim muszą być dopasowane do obdarowywanego.