Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Serwis dla amatorów piłki nożnej

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
piłka nożna
Author: ;/
Source: http://www.flickr.com
Piłka nożna to najpopularniejsza dyscyplina sportu na całym świecie. Dlatego istnieje FootballBlog. To świetne złączenie bloga z serwisem o tematyce sportowej. Świeże komentarze, refleksje po meczach, wyniki przedstawiane na żywo, ciekawe relacje z meczów, analizy rozegranych spotkań.

Ekstraklasa, ligi zagraniczne, reprezentacja Polski. Ciekawie przygotowane informacje, porady eksperta, skróty w formie filmików z najlepszymi fragmentami meczów. Gole Ekstraklasy, bramki - upoluj okazje na kontrola dostępu transcom-system.com.pl/pl/produkty/oprogramowanie - z lig zagranicznych i meczów międzynarodowych, a także filmiki ze świetnymi oraz zabawnymi golami.

W serwisie jest też miejsce przeznaczone na historię piłki nożnej także historię piłki w Polsce. Ciekawscy znajdą informacje o odmianach piłki nożnej, instytucjach piłkarskich. Znajdą futbolowe historie i życiorysy najlepszych graczy świata.

Blog opisuje wszystkie mistrzostwa świata w piłce nożnej, mistrzostwa Europy w piłce nożnej oraz europejskie puchary. Użytkownicy znajdą tu także informacje o FIFA, UEFA, PZPN oraz innych instytucjach piłkarskich z całego świata. Blog to także przepisy gry w piłkę, amatorskie granie oraz piłkarski słownik. Z wielką przyjemnością przedstawiamy najpiękniejsze oraz najseksowniejsze WAGs, to znaczy żony, narzeczone piłkarzy. Kobiety piłkarzy to również temat silnie powiązany z piłką nożną.

W cyklach serwisu można znaleźć między innymi "Opowieści Króla Kibiców", czyli nie powtarzalnego Andrzeja "Bobo" Bobowskiego. Serwis stara się walczyć o lepszą piłkę nożną - dlatego autorzy uruchomili parę akcji, np. "Dobra strona kibola" czy "Kamery na boiska!". Każdy polski klub Ekstraklasy posiada swoją stronę z informacjami i ciekawostkami.

Witryna to także swoboda komentarzy i myśli. Każdy miłośnik sportu może tutaj napisać własny tekst czy też skomentować tekst innego użytkownika. Można też wziąć udział w którejś z licznych sond oraz ankiet, jakich nie brakuje na tym serwisie. Autorzy kibicują naturalnie reprezentacji Polski, ale nie kryją sympatii do pozostałych reprezentacji oraz drużyn.

Priorytetem FootballBloga jest popularyzacja swobodnego oraz nieskrępowanego kibicowania, myślenia o piłce nożnej. Autorzy piętnuje wszystkie przejawy chamstwa na stadionach oraz boiskach, ksenofobię i brak tolerancji.

"Piłka jest okrągła... więc o piłce piszemy na okrągło." oraz (kliknij i sprawdź)


Author: B.S.