Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Co podarować naszemu szefowi, a co naszym bliskim?

  • Posted on: 12 May 2021
  • By: addmean
Author: desi.italy
Kupowanie prezentów dla naszych bliskich i znajomych z różnych okazji to trudna sztuka, którą nie wszyscy opanowaliśmy w równym stopniu. O tym, jak niefortunne mogą być podarunki, przekonujemy się osobiście w chwili, kiedy dostajemy prezent na urodziny, Święta Bożego Narodzenia, czy z innej okazji. Nasze szuflady stają się pełniejsze o nowe zestawy skarpet, majtek czy szalików, których za nic w świecie nie założymy, a biblioteczki o poradniki czy biografie, których nigdy nie przeczytamy. Nie miejmy więc złudzeń, my na pewno też dajemy innym upominki, które nie tylko nie sprawią im radości, ale okażą się im zupełnie niepotrzebne. Niezależnie więc od tego, czy ma to być prezent dla szefa, dla przyjaciela czy kogoś z rodziny, warto chwilę pomyśleć przed zakupem, żeby później nie oglądać rozczarowanej miny obdarowanej osoby. Będziemy mieli ułatwione zadanie, jeśli dowiemy się uprzednio czegoś na temat upodobań osoby, którą zamierzamy obdarować.

Melomanowi możemy więc kupić płytę cenionego wykonawcy, dla fana sportu wybierzmy T-shirt w barwach klubu, któremu kibicuje, a wędkarzowi kupmy zestaw praktycznych spławików. Nie zawsze jednak jest to możliwe.

Podobne wiadomości opublikowano tu - więcej zobaczysz na stronie (www.gloria.wroc.pl/uslugi-pogrzebowe/kremacja-zmarlych-lub-pochowek-w-trumnie/), którą również warto poznać. Naturalnie jeśli taka tematyka jest według Ciebie użyteczna.

Są osoby, które od lat kupują podobny zestaw dla każdego, na przykład butelkę whiskey dla mężczyzny, a perfumy dla kobiety, ale tego rodzaju podarunki mogą również nie zyskać uznania obdarowanych, gdy okaże się, że nasz mężczyzna jest zadeklarowanym abstynentem, a kobieta preferuje zupełnie inne zapachy i marki perfum. Wybierając upominki dla osób, których upodobań dobrze nie znamy, powinniśmy zachować dużą ostrożność i decydować się na rzeczy bardziej klasyczne.

Teraz nasze zadanie jest o tyle ułatwione, że pojawiło się wiele sklepów specjalizujących się właśnie w sprzedaży upominków. Możemy więc nabyć w takim sklepie jakiś drobiazg czy bibelot, który co prawda niczemu nie służy, ale będzie ciekawie wyglądał na półce, czy jakiś zabawny przedmiot, który przynajmniej wzbudzi wesołość w momencie otwierania prezentu.

Jeżeli ten temat jest dla Ciebie interesujący, to kliknij tu - to oryginalna strona (https://tuchoinki.pl/oferta-choinki/swierk-srebrny/), która również zawiera intrygujące dane!

Starajmy się jednak wyczuć poczucie humoru osoby, którą zamierzamy obdarować, bo największym koszmarem jest posądzenie o głupotę czy nawet wulgarność. Kupujmy też prezenty rasowe, bo lepiej dać wysmakowany drobiazg niż wielkie nic, które spowoduje tylko zakłopotanie u obdarowywanego.
Author: B.S.