Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Dla ludzi ceniących naturę polską

  • Posted on: 16 January 2021
  • By: addmean
O tym, że nieraz należy odpocząć i oderwać się od codziennego kieratu, nie należy nikogo przekonywać. Czasem wystarczy wyjazd na weekend, aby odpocząć i nabrać energii do wytężonej pracy. Większość Polaków wyjeżdża na wakacje na Mazury, lub nad morze. Są również wielbiciele górskich wędrówek, natomiast uroczych i jeszcze nieodkrytych zakątków naszego kraju jest więcej i należałoby odwiedzać nowe, atrakcyjne i równie ładne miejsca.
Ząbkowice Śląskie, Dolny Śląsk
Author: ZnaneNieznane.pl
Source: ZnaneNieznane.pl
Baza krajoznawcza w Polsce jest coraz to lepsza i coraz więcej posiadaczy pensjonatów i gospodarstw agroturystycznych zamieszcza własne oferty w Internecie. Serwisy poświęcone relaksowi w Polsce przekażą nam wszystkich pomocnych wiadomości. Wystarczy tylko wybrać miejsce, jakie pragnęlibyśmy odwiedzać. Dla osób ceniących naturę, idealną przygodą może okazać się odwiedzanie dziesiątek wysepek w sąsiedztwie Świnoujścia. Pełno w tym miejscu traktów i to nie tylko pieszych, lecz również rowerowych i kajakowych. To prawdziwy eden nie tylko dla fanatyków oryginalnej natury, lecz też fotografów.

Wyjazd na urlop, albo wypad weekendowy, jest możliwość też zaplanować do Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Jest to jeden z najbardziej malowniczych regionów w naszym kraju, urzekający podróżników cudownymi widokami i zróżnicowaniem atrakcji. Amatorzy przechadzek będą oczarowani Doliną Prądnika, która znajduje się w Ojcowskim Parku Narodowym, zaś poszukiwacze historii winni odwiedzić renesansowy gród w Pieskowej Skale.Dziś znajduje się tu muzeum, jakie wolno zwiedzać praktycznie przez cały rok. Swoje miejsce wyszukają amatorzy wspinaczek. Białe ostańce są wręcz wymarzone dla mniej biegłych ludzi, choć i biegli wspinacze testują tutaj własne umiejętności. Do wspinaczki dopasowano nie tylko indywidualne skały, ale również całe pasma.


nad polskim jeziorem
Author: Joeri Mages
Source: http://www.flickr.com
Niejednokrotnie w jednym miejscu można wyszukać dużo szlaków o zróżnicowanym stopniu trudności. Osoby, które wolą wypady rowerowe, powinni zdecydować się na wycieczkę jedną z najsłynniejszych szlaków krajoznawczych w Polsce, Szlaku Orlich Gniazd. W zależności od predyspozycji, każdy jest w stanie wyjechać w takie miejsce, które je olśni.