Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Od flirtu do poważnego związkuZobacz!

  • Posted on: 31 December 2021
  • By: addmean
Czy w czasach w których samodzielność i niezależność należą do szczególnie pożądanych cech, związek z drugą osobą jest nam do czegokolwiek potrzebny? Owszem! Można indywidualnie zdobywać szczyty kariery, można robić karierę, zwiedzać najwspanialsze miejsca.

miłość w internecie
Author: Sympatia.pl
Source: Sympatia.pl
Jednak jeżeli nie mamy z kim dzielić tych pięknych chwil prędzej czy później daje się nam ze znaki uczucie samotności.

Nim wyłączysz swój komputer, sprawdź jeszcze jedną wiadomość, gdyż istotnie zalecam to źródło (http://www.patyczki-myjak.pl/), z tego powodu że zawiera ono niesamowicie przydatne informacje.

Nadal najwięcej osób poznaje swojego partnera życiowego w tzw. ”realu”. Ale coraz więcej singli poszukuje partnera w sieci. Jeszcze nie tak dawno proces poznawania przebiegał o wiele wolniej. Współcześnie natomiast tempo życia, stres oraz ciągła pogoń, jakie nam towarzyszą w życiu zawodowym i prywatnym, sprawiają, że wiele osób odczuwa wieczny brak czasu i w konsekwencji pragnie, aby nawiązywanie relacji też przebiegało w szybkim tempie.Szukanie partnera w internecie, na portalach randkowych wbrew pozorom to wielka przygoda. To my decydujemy jakie cechy musi posiadać osoba, z którą chcemy się związać. Możemy korzystać z wyszukiwarki, przeglądać profile, rozmawiać z wieloma osobami, flirtować. To czy przyjaźń zamieni się w coś więcej zależy jedynie od nas.

Nierzadko słyszymy o związkach osób różnych narodowości. Może więc musimy poszukać tzw drugiej polówki pomarańczy w Anglii? Zanim jednak stworzymy profil na portalach typu: randki Londyn, są nasze oczekiwania wobec przyszłego partnera. Jak możemy zaobserwować, samo stawianie wymagań przeważnie nie ma sensu, albowiem miłość jest ślepa, ale plan mieć warto. Określając swoje zainteresowania czy oczekiwania wobec życia mamy ułatwione zadanie.

randka w realu
Author: Lwp Kommunikáció
Source: http://www.flickr.com
Jeśli jesteśmy spokojnymi osobami i zależy nam na poważnym związku raczej nie dogadamy się z wiecznym imprezowiczem. Wszyscy potrafimy określić jakie cechy powinien mieć jego wymarzony ukochany, w związku z tym powinno się czytać profile pod tym kątem.
Nie obawiajmy się portali randkowych. Kto wie, może po drugiej stronie monitora czeka osoba, z którą połączy nas coś więcej niż tylko „wymiana zdań w formie pisemnej”. Musimy więc poznawać, szukać, a miłość do nas przyjdzie.