Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Luksusowa wycieczka do Emiratów Arabskich, jakie atrakcje ta część świata może zaproponować turystom.

  • Posted on: 3 May 2022
  • By: addmean
Dubaj większości z nas będzie się kojarzył z przepychem i wielkimi pieniędzmi zarobionymi na złożach ropy naftowej. Właściciele pól naftowych z tego państwa doskonale wiedzą o tym, że pokłady tego surowca w pewnej chwili się wyczerpią, a wraz z nimi skończą się wpływy z tego.

widok na dubaj
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com
I zdecydowali się zrobić z Dubaju jeden z największych ośrodków handlowych na świecie, jednocześnie dbając o to, aby było o nim jak najgłośniej. I co by nie powiedzieć, to będzie głośno, bo w końcu żadne inne państwo nie posiada sześcio gwiazdkowego hotelu, zespołu sztucznych wyspy czy domu wybudowanego z korali. Dodatkowo Dubaj (zobacz dubaj last minute) jest słynny z tego, że mają w nim swoje sklepy wszystkie największe centra handlowe oraz butiki. Co roku organizowany jest tam zakupowy festiwal, czyli miesiąc promocji i wyprzedaży, na który zlatują się tysiące klientów z całego świata. Dodatkowo Dubaj oferuje kilka międzynarodowych zawodów sportowych w tenisie, golfie czy wyścigach konnych, swoje parę chwil ta także królowa sportów motorowych czyli formuła 1.Pomimo tego, co może się wielu osobom wydawać, wycieczka do Dubaju jest możliwa dla większości turystów. Lot z Warszawy będzie trwał raptem kilka godzin, i już od kilku lat są oferowane połączenia bezpośrednie. Co prawda ceny wycieczek najtańsze nie są, lecz jeżeli ktoś się zdecyduje na emiraty arabskie last minute to może liczyć na rzeczywiście ciekawe propozycje wylotu do tego niezwykłego kraju. Poza wcześniej pokazanymi atrakcjami Dubaj oferuje przede wszystkim wspaniałe piaszczyste plaże.

budynek w dubaju
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com
Słońca tam raczej nie brakuje, więc przez wszystkie miesiące w roku liczyć można na wspaniałą aurę i morskie szaleństwa zobacz: tutaj. Jeżeli ktoś będzie chciał zapoznać się z inną stroną tego regionu, to może się wybrać na jedną z wielu wycieczek na pustynię - kilkugodzinna jazda na grzbiecie wielbłąda z pewnością może dostarczyć niesamowitych wrażeń. Przebywając w Dubaju warto także zobaczyć liczne targi i bazary, na jakich można kupić wiele niezwykłych pamiątek z tamtego regionu świata.