Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Dobrze wytrenowany pies to podstawa

  • Posted on: 4 August 2020
  • By: addmean
Jeżeli decydujemy się na posiadanie psa, to z pewnością pragniemy, aby był on jak najwspanialej ułożony, by słuchał naszych poleceń i by samodzielnie z siebie po ukończonej nauce, powiedział co mu wolno a czego nie, w odniesieniu do podstawowych zasad. Jednak taka tresura nie pasuje do najprostszych oraz bez wątpienia od czasu do czasu trzeba się wesprzeć właściwymi narzędziami.

Taka obroża https://sport-dog.pl/ może nam bardzo usprawnić szkolenie
Author: West Zest
Pomimo że przykładamy naszemu pupilowi wiele uwagi i staramy się stosować do rad najwspanialszych trenerów psów, nasz zwierzak wciąż ucieka po spuszczeniu ze smyczy, goni rowerzystów, a być może obgryza nam kapcie? Jeśli tak się dzieje, to z pewnością wspaniale sprawdzą się tu obroże elektryczne, a więc sprzęty, które składają się z pilota i z obroży, która ma w sobie wbudowany specjalny czujnik, reagujący na odległość nawet jednego kilometra.

Opisywana tutaj problematyka jest dla Ciebie cenna? Jeśli tak, to wejdź do serwisu hotel dla konia, który proponuje podobne zagadnienia.

Taka obroża za pomocą właściwych bodźców da psu do zrozumienia, iż niewłaściwie postąpił oraz że nie wypełnił naszej komendy, która pewnie że musi paść, zanim wykorzystamy możliwości obroży, do zapanowania nad zachowaniem naszego czworonoga.

Zapach, dźwięk albo wibracja
tibetan mastiff
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Typów obroży jest wiele, dlatego również na różnorakie sposoby możemy spróbować zapanować nad psem. Mamy szansę posiadać taką obrożę, która będzie uwalniała zapach, jednak ona idealnie sprawdza się w pomieszczeniu zamkniętym i musimy się liczyć z tym, że trzeba będzie uzupełniać pojemnik z zapachem. Możemy też kupić taki, który będzie oddziaływał dźwiękiem, ale jeśli będziemy mieli więcej czworonogów, to one wszystkie mogą zareagować na konkretny sygnał. Przez to właśnie najczęściej polecane są takie, które posiadają wibrację i które równocześnie dają nam szansę wykorzystania impulsu elektrycznego, który będzie oddziaływał na konkretnego czworonoga (sporo więcej odnajdziesz pod tym adresem).

Dzięki temu dużo prędzej odpowiednio wytrenujemy psa
Pewnie że ciągle przed użyciem obroży musimy w pierwszej kolejności wypowiedzieć komendę, tak aby czworonóg wiedział o co nam chodzi. Nie mniej powiązanie ze sobą tych dwóch rzeczy z pewnością jest niesamowicie pomocne, szczególnie jeśli do ułożenia mamy niesamowicie trudnego oraz równocześnie nieprawdopodobnie upartego psa. Często nawet zawodowi trenerzy korzystają z takich obroży, gdyż dzięki nim prędzej można pozyskać założony rezultat.